Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tisk je dnes placen ze zahraničí a je proti českému lidu !!! Jsou to většinou zrádci, prodejní a bezcharakterní. Tak já žádný tisk stejně kupovat nebudu a jestli si jej píší jen pro své potěšení a potěšení svých chlebodárců, tak takový tisk už není "sedmou velmocí", ale hodí se nanejvýš na balení odpadků...
    • Tak proč tu jseš? Proč vůbec čteš ???
      • Protože to je diskuze a ne tiskovina, ty troubo. Diskuze se můžu aktívně zúčastnit, ale s novinami si ani nemohu vytřít p r d e l !!!
    • Máte pravdu.
  • Krok proti všem a tři kroky zpátky! Kupředu levá!
  • Koryta vzal a těm co je chtěli nasr.l. *3*
    • ... aby ty koryta mohl dát svým hladovým kamarádům *1* *1* *1*
  • Naopak uvedený krok řeší ten hlavní problém dneška a to je odstavit všechny lumpy,kteří se v posledních parlamentních volbách,obelháváním národa dostali k moci,od politických koryt.Nová vláda bude mít hlavně význam v tom,že umožní policii dělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.Pak se dá předpokládat,že do vazby budou putovat další lumpové spjati se zde vládnoucí stranami.Což je dobře.Media,hned po údajné revoluci,začali skupovat cizáci,aby oblbováním Čechů pomohli lumpům ke korytům a tak zbídačovat Česko.Takže většinové míněno prezentované tiskem,nemůže brát rozumný občan vážně.Největší svoboda slova je dnes v hospodě a ne v tisku.Tam novináři,bez morálky,se drží hesla,že koho chleba jíš ,toho píseň zpívej.Za komunistů u moci,to bylo podobné.Já když jsem novináře jedněch novin,nazval tlučhuby,tak jsem se pak musel prošlápnout až k soudu.Kdybych tehdy věděl jaký politický dobytek se po komunistech dostane k moci,tak bych si kritiku komunistů tehdy nedovolil,ani kdyby to trestné nebylo.
  • Co bolševik, to blb!
    • A ty korunovaný *12* a blb.
  • Vždyť všichni víme, že truckabinet je nastaven proto, aby byly předčasné volby. Snad jen Němcová a Kalousek o tom nemají tušení a mluví o neústavnosti. Kdyby pan prezident přistoupil na vládu Mirky Němcové, jelo by se dál ve vyjetých kolejích a to až do příštího května. Přece Marek Benda, který nemůže uživit čtyři děti a manželku v domácnosti, protože bere jen 250.000 Kč měsíčně, nepůjde na pracák. On totiž nic neumí, právníkem se stal podvodem, nikdy řádně nepracoval, on je čistý příživník. Pan prezident nezakrývá, že chce volby v září, pan Rusnok stejně tak a dnes ráno jsem to slyšel i od pana Peciny. Jsem spokojený, dobře se to vyvíjí. Snad konečně začneme patřit mezi země s hospodářským růstem, jako to umí Slovensko i Polsko. A Kalouska, tu žábu na prameni, už nikdy.
    • Naprosto souhlasím, snad se to povede.
  • Ne proti všem ale proti ODS,Topce a LIDEM ale určitě je pro většina obyvatel!!! Jde o nové volby a o tom to je! I když jsem Zemana volil jako menší zlo tak s ním v tomto souhlasím!
    • Zde je vidět jak nás media oblbují,ve 101 se najdou přeběhlíci vyčuránkové kteří pochopí sílu Zemana a začnou se přiklánět postupně na jeho stranu.Ještě dodám,co je to za zoufalé argumenty pravice jako zvyklosti,duch ustavy,tradici kterými se ohání a snaží se je posunout před zákon.
    • Zahraničně - domácí tisk, media, kvičí, nehodí se jim to, jak by potřebovala. Jitří atmosféru.
  • Tisk?
    Ta banda neschopných pisálků?
    Proti všem?
    Možná proti všem současným nenažraným politikům!
    Mi se to líbí, jak s nimi pan prezident vydrbal! Doufám, že se panu premiérovi podaří i další podobné kousky. Hlavně by policie už konečně měla zavřít i toho chemického technologa, co rozhazuje naše peníze!
    • Přesně tak, naprosto souhlasím a jak je vidět i většina lidí, zde diskutujících! Vyhánějí se "svině od koryt", tak logicky kvičí!?
    • stručné a výstižné, není téměř co dodat... zmíněná nenažranost, ale především obavy ze ztráty imunity - to je oč tu běží.....
      • Jaká ztráta imunity? Vždyť by jim za rok stejně skončila!!!
        • rok je pro zločince dostatečná doba k tomu jak uniknout od trestu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit