Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chcete pořádek v této republice ? Já to osobně zařídím. Zamezím lumpům v krádežích, lhářům ve lhaní a vrahům ve vraždění. Ptáte se jak ? Jednoduše - nastolím pořádek a řád, vymetu smrdutý chlív. Jarda Norek, tel. 602122447
  • Občané, co vy na to? Kdo z koho. Ze zlodějů se stanou ublížení a z odvážných policajtů padouši. Pravicová lživá a účelová propaganda, kde na Zemanovi a jím jmenované vládě, statečných policajtech media a pravičáci nenechají nit suchou. Janoušek ze sebe najednou dělá Krypla, senilní Kníže kecá nesmysly k Bavorákům, Bém uklidil peníze neznámo kam, z Nečase je ublížená chudinka k politování, Němcová se třepe na místo premiérky jak kuře na sopel , Kalous chytá nerva a kuje další pikle....Tohle je demokracie? Je třeba se bránit a národ musí jednat. Je třeba spravedlnosti pomoct, protože z těch úskoků, kliček a chaosu je zmatená. OBČANÉ, POMOZTE ZEMANOVI !!!!!!!
    • Občané pomozte Zemanovi? Až Zeman vyzve, kdy mám přijít na jeho podporu, tak jsem tam dost rychle.
  • Doprdele, neskutečný bordel
  • takže poslanecká imunita, hmmmm, takže vlastně ti, kteří pozvali v roce 1968 sovětská vojska do ČSSR také nemohli být potrestáni, neb všichni měli poslaneckou imunitu, a potom všichni, co likvidovali vězně v koncentračních lágrech za II.sv. také nemohou být postižitelní, oni také byli posvěceni vládou , která je do těchto postů dosadila a možná to byli poslanci, tak jak ? Takže morální právo nebo právo justice ? Babo raď ! jééé , manželka teď odešla na kafé k sousedce, koho já se zeptám..... *1*
  • Paní Němcové opět otrnulo.
  • Jak to jinak mohlo dopadnout.Dejme si otázku: kdo má tak dlouhé prsty???????
  • Je to vítězství "demokracie".
  • Takový je stav justiční mafie. Kriminál vás jednou dožene darebáci.
  • Němcová v TV div že netancuje radostí nad rozsudkem.Tady v tomhle státě není žádná spravedlnost jen pro podrazáky!!!!!!!
  • Mafie,tahle země je v hajzlu,obyčejného člověka by zavřely ale tyhle prasata kdyby vraždily,jsou nevinní,hnus,je mi zle s téhle justice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit