Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu hodně dlouho jsem přemýšlel, jakým způsobem motivovat děti k pohybu. Pak mě napadlo udělat doma takovou soutěž o to kdo bude nejlepší. Nakoupil jsem všem chytré hodinky od https://www.armodd.cz/ Teď se vždy po týdnu porovnáváme kdo je lepší a pro vítěze mám vždy nachystanou nějakou tu odměnu. 

  • Jak se přistupuje ke škodlivinám typu tabák a alkohol ? Nějak není vidět, že by chlast kdokoli omezoval. *3*
  • V Rusku není ani jedno dítě tlusté.
  • Něco o jídle a farmaceutickém průmyslu...
    http://knihy.abz.cz/prodej/nespechejte-do-rakve-3-vydani
  • Lidé ve vládě nejsou normální. Zakážou kouřit v restauracích, později zakážou kouřit úplně. Teď nám zakážou i jídlo, jedovatější je ovoce a zelenina, kterou stříkají všema hnusama, jenom aby byla krásnější tu politici nechají být. Rajče koupené se jíst nedá, žaludek bych strhal na záchodě. Teď nám zakážou topit v kotlech, když si nekoupíte ten, který někdo s politiků náhodou nemá nějaký podíl ve firmě, co je vyrábí, ale uhlí už nedostanete, protože ho nebude mít kdo rubat až horníky propustí. Teď nám zakážou pít vodu, protože bude sucho a politici budou pít víno. Nedivil bych se až dostaneme příděl na vzduch. Můj pes když mu dám mléko koupené s obchodu tak si čuchne a od mísy odejde. Když mu dám mléko od krávy, tak by se strhal, jak ho rychle vypije. Škoda slov.
    • to víš že jo určitě je plné chemie víť...oni v tom krámě maj mlíko z továrny a ne vod krávy... OMG
      když mu to od krávy odtučníš taky ho do huby neveme, pes de po tuku nic jiného. radši si zjisti jak se mléko "vyrábí" a pak mudruj ať zas ze sebe neděláš hlupáka...
      • Máš pravdu jsem hlupák.
        Nebudu tě urážet protože mi je jasné, že ty jsi v životě nepodojil ani jednu krávu.
        Já mam 58 let, viděl a obhospodařoval jsem tolik dobytka, že ty těmto zvířatům svoji chytrostí nesacháš ani po kolena. Kdybych se tě zeptal čím a kdy se krmí, tak budeš koukat jako tele na nová vrata. Odpověz mi co to je na molcaj a kolik je to kg. když jsi tak moudrý.
  • Jako kluk jsem do školy chodil pěšky, později jezdil na kole. Odpoledne jsme se honili s klukama po louce, k jídlu byla prostá domácí strava, na zahradě zelenina a ovoce. Takže problémy s tloustnutím nebyly.
    • No a u toho jsem zůstal. Ale až budu dospělý, možná přestanu krást nicky a třeba si koupím i motorku.
  • Tlustých dětí přibývá protože jedí a pijí svinstva a místo toho aby se jim rodiče věnovali a šli si s nimi třeba zahrát fodbal tak jim vrazí do ruky tablet aby měli klid a jdou se dívat na skvělé nekonečné seriály...:-)) a tak to má být ovečky:-)))
    A jen tak na okraj jsou státy kde se platí tzv.cukrová daň,my k nim jaksi nepatříme:-)
    • Až jednou zavedou daň z blbosti, tak se nedoplatíš *5*
      • Ty už ji platíš, zloději nicku? *2*
        • Zase mluvíš sám se sebou?
  • Někde v diskusi zaznělo -rozvážet- to je taky jeden z důvodů! Jak to tak sleduji, tak mnozí by vjeli autem i na haj.l, že to musím tak formulovat.
  • V 80-ti % přijde dítě domů ze školy a sedne k PC. K tomu nějaká ta sušenka, brambůrky, hranolky, hamburgery, čokoládka...
    Žádná fyzická aktivita, ani venku s vrstevníky. Rodiče jsou spokojeni, že když se potomek zakouká do počítače, tak neotravuje. Nemusí ho rozvážet na kroužky, tréninky atd. ...

    Mnohé matky si usnadňují vaření a tak se k večeři jí pizza, hranolky, hamburgery a hodně tatarské omáčky.

    V převážné většině za obezitu dětí mohou jeho rodiče.
    • výborně!
  • Stačí je vyhnat od klávesnice...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit