Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud to bude takto pokračovat,tak začnou razit heslo,že kdo není teplý,tak je lump.
  • DOST to dělá špatně, proč nepožádá o záštitu prezidenta Klause ? Ten už nemá co ztratit , volební období mu končí - a představte si ten poprask u sochy sv. Václava, Kdyby tam se vší vážností vystoupil prezident České republiky s veřejnou podporou heterosexuálů. DOST-áci mějte trochu fantazie.
    • sám je teplej a proto se mu říká Kikina.
      • namáhejte minimálně hlavinku, když píšete příspěvky, je to laciné.
  • Charakterizování v nadpisu jako tmářsví svědčí o závislosti autora a jeho orientaci. *15*
  • Proti homosexuálům vcelku nic nemám, pokud mě neobtěžují. Ale faktem je, že se tu vytváří ve státních úřadech "homosexuální mafie". Oni si na různé dobře situované posty vzájemně dosazují "svoje" lidi. A kdoví, jestli to není i případ kolibříka Béma a Janouška. Podezření z bisexuality nebo skrývané homo- je tu dost silné. *12*
    • A o co jsou lepší heterosexuální mafie? Baba může být blbá jak dlabané necky, ale stačí, aby nastrčila 3,41ču a hned je z ní sekretářka nebo manažerka s platem od padesáti tisíc nahoru.
      • Chybná úvaha - mafiánů musí být početně méně než nemafiánů. Heterosexuální mafie by bylo 96 procent lidí, čili to není mafie, ale přirozený stav.
  • Iniciativa Dost má ale starosti, jsou určitě důležitější věci než pochod homosexuálů
    • Mýlíte se. Stálým a neúnavným protlačováním neomarxistické agendy eko- homo- femino- multi- atd. se jednou probudíte ve světě, ve kterém nebudete chtít žít, ale už s tím nic neuděláte. Raději buďte ostražitější a více domýšlejte skryté souvislosti..
  • Kdy už konečně autoři podobných pochopí že deklarovaných 4% homosexuálů prostě nikdy většinu nevytvoří? Většinu, a tedy i normu, tvoří těch zbývajících 96%. Je k tomu něco potřeba dodávat?
    Upozorňuji že nemám nic proti homosexuálům obecně, vadí mi jen články tohoto typu a vlastně i akce podobného typu. Jakživ jsem neslyšel že by měli průvod hrdosti myslivci, rybáři, včelaři, zahrádkáři, trampové, vodáci......proč asi?
    • Jde o politiku, o globální nástup levice, která si vzala tuto agendu, aby získala body u mladých. Fakticky homosexuály zneužili pro politické cíle. Jim se to zatím líbí, protože můžou blbnout ve slipech po ulicích, ale nová moc je zkrouhne, úplně stejně, jako všechny ostatní. Stačí číst dějepis. Žádná autoritativní moc nenechá nikdy nikoho blbnout ve slipech na ulici, to je jen dočasná vábnička. V každé totalitě lidi budou sedět doma, držet hubu a bát se, že mají máslo na hlavě.
  • Jak to, že jsou nadpis a titulky psány z hlediska vyhraněného ideologického postoje? Kdo tady chce za mě rozhodovat a mně určovat, co je zdravý rozum, nebo kdo jsou tmáři? Kdo tu má takovou drzost? Nějaký pětadvacetiletý fracek v redakci? Připomíná mi to úvodník v Rudém právu - Samozvanci a ztroskotanci z roku 1977. Vítejte v ideologické totalitě. Už je to tady zpátky se vším všudy, včetně strachu novinářů o místo, jako obvykle za ušima podělaných nebo zkorumpovaných.
    • Ano ideologická zmatenost se projevuje. Už založít akční úderky jako za Maa v Číně. A vybít ty s jiným názorem.
  • Zase se nějací pitomci chtějí zviditelnit...
    • Jako Ty,ale bojíš se svého zveřejnění
      • Jsem rád, že viš, čeho se bojím.
  • Propagace sexuálních úchylek je trestná a vzhledem k tomu, že homosexualita je duševní porucha, tak tato je trestná určitě.
    • Též máš nějakou duševní poruchu!
      • Výborně, pane Sobotko, vy mi určitě pomůžete rozluštit otázku... Jaký je rozdíl mezi homosexuálně cítícím jedincem, nepraktikujícím homosexualitu aktivně, a mezi pedofilně cítícím jedincem, nepraktikujícím pedofilii aktivně, tedy nikomu neubližujícím. Dle vaší homosexualistické doktríny máme ty první obdivovat a ty druhé léčit a kastrovat, rozumím tomu správně? A pokud ano, tak proč?
  • Díky za poučení. Takže, když nesouhlasím s bombastickou propagací sexuálních odchylek a nejásám nad nimi a s nimi, jsem tmář a zpátečník.
    *9*
    • .... co lze očekávat od nepovedené vlády ... vždyť co příroda zkurvila, to lze napravit ... pokračujme ... poručíme dešti větru *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit