Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman má nějvětší hlavu ve vesmíru, to bude ovaru!
  • Na bilbordu stálo: "Stop této vládě, volte Miloše Zemana!" Zeman byl zvolen, ... a nic...
  • Zeman je můj president a hlava státu!.
  • Ti politologové se v poslední době nějak moc přemnožili. Můžete si vybrat pravicového, levicového, demago-církevního, středně nebo hodně ukecaného, universálního, zkorumpovaného a pod. Kde tito "experti" studovali? Jeden asi v Číně, druhý v New Yorku, třetí v Praze a čtvrtý ve Vatikánu. Vzájemně si odporují a protiřečí. Holt, bordel jako v nevěstinci u veřejného domu v masážním salónu !!
    • Každý holt nemůže prodávat po ulicích cédéčka či smažené hranolky ve vyjetém oleji. S odpovědností za svoje "zboží" jsou na tom obdobně.
    • Ale jedno mají společné: všichni se tváří, jakoby právě pozřeli Šalamounovo ho... !
  • nechť se nějaký Jelínek stará a svoje,stranu Zemanovci volili voliči a ne lesní zvěř jako Jelinci,srníci,laně a pod.
  • SPOZ je církev a ostatní politické strany se chovají jako prachsprosté obyčejné sekty. Ovšem jeden rozdíl tady je......můžu se svobodně rozhodnout jestli vstoupím ke Svědkům Jehovovým převedu na ně svůj majetek a nechám je rozhodovat o své svobodě a svém životě. V případě například Svědků Klausových nebo Schwarzenbergových se mne ale bohužel nikdo neptá a tyto sekty chtějí rozhodovat o mém majetku a mé svobodě a životě bez mého svolení. .........takže logicky z toho vyplývá že Svědkové Jehovovi jsou demokratičtější než Svědkové Klausovi a Schwarzenbergovi
  • Hladoví vepříci chrochrají s vidinou plného korýtka.
  • kdo je politolog Jelínek ? neznám, prostě ten Zeman , holt není to Karlch, šlechtic, Zeman je jen bývalý premiér a jinak obyčejný důchodce, který jako jediný dokázal odejít z vrcholné politiky, nechtěl trafiky ,objímal stromy na Vysočině a netuneloval a na kterého nic novináři nemohou najít, než to, že neví, kde pracovala jeho žena,
    • ale to kde zamanova zena pracovala se vi celou dobu delala na hradni sprave primo pod kamaradem Klausem je jak tahle dvojka klaus-zeman se vam smeji jak to svami jiz 24 let kouli *1* *1* *1*
    • To myslíš šlechticem toho rakouského degena, který neumí česky a je rád že vůbec chodí?Tak ten by moh na estrádách zpívat naši hymnuí, mělo by to obrovský úspěch, já jsem se u toho válel smíchem po zemi!! *3* *3* *3* *3*
  • jELÍNEK?TO JE KDO?Nějaká bezvýznamná nula z periferie?Nebo známý zelinář někoho z tiscali?Přeci normální soudný pisálek toto napíše a obráží redakce kdo mu to vytiskne nebo vydá elektronicky.Tady tenhle udělal něco vhod tady tomu plátku a prásk - už je tam!Přeci v době takových profláknutých šmejdů jak jsou v ODS nebo socanů nelze demagogicky mastit co mi slina na jazyk přinese.A nebo jo.Lopata už neví kudy kam.Ostatně tak jsou sekta.A co jako?
  • úroveň příspěvků nulová, je vidět, že novinářům leží president Zeman neustále v žaludku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit