Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den,
    sháním respondenty pro můj dotazník týkající se voleb do krajských zastupitelstev a chtěl bych Vás tímto požádat o jeho vyplnění. Vyhledávám témata, které alespoň z části souvisí s tímto tématem nebo politikou. Pokud jste rozhořčeni tímto příspěvkem do diskuse, tak se Vám předem omlouvám. Děkuji....

    Odkaz:
    http://volby-do-krajskych-zastupite.vyplnto.cz/
  • Dobrý důvod pro stažení videa, které nikdo nemá zájem vidět. Hlavně že je již zaplaceno. Podobným způsobem by chtěli umělci-pravdolaskaři využívat dotací, coby peníze poplatníků. Natočí blbý film za naše peníze a ještě chtějí z toho poplatky za autorská práva. I kdyby jim již nikdo ty poplatky nezaplatil, jsou už spokojení, protože se již napakovali předem. *10*
  • Jak ze video zablokovali kvuli AP??? Vzdyt to plati danovy poplatnici je nas vsech!!! EU urednici: *16* *16* *16*
  • Jojo, a tak to bude s tou EU napořád. Celá EU je jen vejmysl parchantů, co chtěj rozkazovat a mít se zadarmo dobře. Stačí se jen na toho zmetka Barrosů podívat. A ten evropskej Glumpresident je to samý. Jakmile se za propagandu začne platit víc než za práci, jakmile se začnou lidem krást prachy, jakmile daně začnou bejt nesnesitelný, tak vím, že deme hezky cu grunt. Ať zdechne EU
  • Asi chyba při psaní,když někdo napíše demokrat.Snad správně má být domakrad.
  • To maji Zapadoevropsti demokrate z toho,ze si do EP natahali komunistickou luzu z Vychodu a hlavne z CR.
    *12* *16* *12*
    • Ty jsi vol viď! *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Trkněte mne, pls. Nikde nevidím, kolik nás to tedy stálo...
    • Klik na odkaz Parlamentní listy pro zbytek článku *4*
  • K tomu bych ještě pouštěl " Zítra se bude, kančit všude " .
  • Není to tak špatně uděláno. Naopak je tam i pár užitečných postřehů.
    Ono to chce méně kritizovat více dělat pozitivní osvětu a hlavně pracovat !
    Výsledek pak odhalí co není v pořádku a bude ho možno lépe pojmenovat a hlavně napravit.
    Lepší postup než ten pesimistický nemyslíte ?
    • Pochopil jsem správně ironii ve vašem příspěvku...?
  • Dobrý den,
    sháním respondenty pro můj dotazník týkající se voleb do krajských zastupitelstev a chtěl bych Vás tímto požádat o jeho vyplnění. Vyhledávám témata, které alespoň z části souvisí s tímto tématem nebo politikou. Pokud jste rozhořčeni tímto příspěvkem do diskuse, tak se Vám předem omlouvám. Děkuji.

    Odkaz:
    http://volby-do-krajskych-zastupite.vyplnto.cz/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit