Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No fundamentalista je v podstatě i multinick simon neb svým zatemnělým zrakem a jednoproudým myšlením upírá názor jiných ...a p. Halík nu vnucená idea není dogmatem ...
  • Je úžasné, jak roztomile a zasvěceně se různí, zaručeně s poškozeným mozkem, kasteláni a
    notorici, vyjadřují ke všemu a ke všem. Takový ateista Jirka, upsal se prý Satanovi. Již zítra
    úpis vyprší a nastane čas, kdy si pekelník bude činit nárok na jeho duši! A nic mu nepomůže
    žádná výmluva, že ještě čas nevypršel atd atp. Takový Jirka není žádný ateista, ale "koruno- vanej", jak řekl již Vlasta Burian!
    • Hmm, to bylo asi na mne. Kdybys četl pořádně, tak jsem nepsal nic o tom, že bych se upsal Satanovi. Jen jsem volil mezi tím, jestli mně Halík spíš připomíná Boha nebo Satana a přikláním se k druhé variantě.
      A jestli jsem korunovanej? To soudíš podle jednoho příspěvku v diskuzi ohledně tvého, patrně, idolu? Nic proti tomu, já mám zkušenosti z diskuzí takové, že "korunovaní" jsou ti, kteří se místo na diskuze soustředí na napadání diskutérů, kteří mají odlišný názor od jeho.
      Takže pokud jsem urazil tvůj idol, nedá se nic dělat. Omlouvat se ti nebudu a je dost možné že se to stane i příštích diskuzích. Tobě naštěstí nezbývá nic jiného, než to snášet a respektovat. Ale samozřejmě mě a další s názorem podobným mému, můžeš zahrnout přívalem nadávek. Rozhodně nebudeš ve zdejších diskuzích osamocen. Takových je tady víc. Zařaď se hrdě po bok "bijců" *1*
  • Je úžasné, jak roztomile a zasvěceně se různí, zaručeně s poškozeným mozkem, kasteláni a
    notorici, vyjadřují ke všemu a ke všem. Takový ateista Jirka, upsal se prý Satanovi. Již zítra
    úpis vyprší a nastane čas, kdy si pekelník bude činit nárok na jeho duši! A nic mu nepomůže
    žádná výmluva, že ještě čas nevypršel atd atp. Takový Jirka není žádný ateista, ale "koruno- vanej", jak řekl již Vlasta Burian!
  • Halík má jednu velkou výhodu oproti ostatním a to tu,že sám nevěří tomu co káže.Ještě jsem nikdy od něj neslyšel něco rozumného.Jeho myšlenkové pochody jsou velmi totožné s pochody slavného českého alkoholika Kalouska a jeho prolhané TOP09.
    • Já doplním a Havloida,který ho sem zatáhl a navrhoval ho presidentem za sebe.
    • Je to takové blití s prázdným žaludkem. Snažíš se vyblít něco rozumného a pořád nic. Takové prázdné blití *1*
  • tato zrůda halíkova už tu dlouho nebyla, už se mě stýskalo
  • Hajzlíku ty jsi to vykoumal...kapacita
  • je ovšem též velkým zastáncem uprchlíků. Kdykoliv to bylo možné pranýřoval prezidenta, že tito potřebují především pomoc a pochopení. A prý se nejedná o žádnou invazi. To máme kvalitního demagoga v církevních řadách. Jasně že každý, ale úplně každý ví že tady ti z gumových člunů nepřicházejí sami od sebe. Pokud je tady tento překrucovač pravdy míní chránit - klidně může. Ale výhradně za svoje.A zejména mimo ČR.
  • Mě dorazilo, když kdysi Halík vyplodil, že ten, kdo nevěří je vlastně primitiv nebo vlastně v koutku duše v křesťanského boha věří. Je pravda, když začala migrace z islámských zemí, spousta ateistů by brala již uklidněné křesťanské manýry než vyhecovanou muslimskou depresi protikřesťanskou. Jinak vizáč Havlíka = padlý anděl Satan/židovský přizdisráč.
  • Na Tiscali diskuse na velmi vysoke urovni. Neni co dodat !
  • Vzpomínáte???
    Dr. Halíř, ta podoba:
    http://www.postavy.cz/foto/dr-halir-foto.jpg
    "SM LomOs - SM LomOs - ohlaš se! Ohlaš se!"




    PCHE !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit