Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Halík - další nemakačenko který hubou mlátí prázdnou slámu. A najdou se hromady takových blbů kteří mu to žerou a dokonce věří.
    No uznejte, s tímto materiálem se k volbám jít nedá.
  • Múčka, pes a Halík, trojka havloidních vymaštěnejch záprdků k smíchu!!!




    JOJO !!!
  • Zas jen prázdné Halíkovo žvanění o všem a o ničem. Z toho rozhovoru si člověk nemůže odnést žádnou novou myšlenku nebo nápad. Je to opět a zase pouze "prázdný" Halík.
    A kdybych se měl rozhodnout jestli je z mého pohledu blíže Bohu nebo Satanovi, tak bezh rozpaků volím druhou možnost. A to jsem ateista.
  • Jak se dalo čekat, smečka různých zemanoidů, putinoidů a jiných primátů podrážděně bzučí ve strachu ze ztráty jejich privilegovaného postavení udržovaného ohlupováním oveček.
    • A co na to tvůj vůdce Kalousek?
  • už od pohledu? Tato podlá a všehoschopná figurka je publikována? Tak to je šejdíř v Sedmém nebi. Jinak je totiž zejména v církvi v opovržení a izolaci.Pan Docent Jelínek se dlouhodobě věnuje studiu souhrnu podvodů tohoto vyhlášeného šejdíře.Už od dob jeho prapodivných zdejších studií přes jeho vysvěcení v tehdejší NDR. A přes získání dalších jeho "akademických" titulů. Po revoluci jej právem řada čelních našich představitelů považovala za hnoje všech hnojů. A nyní se představte že toto přednáší někde na teologické fakultě.
    • Přesně to jsem napsal a mám mínusy, zde je něco pro zajímavost:

      http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1460-tomas-halik-prezidentsky-kandidat-prazske-kavarny-kadr-za-komunismu-i-dnes-poklada-dodnes-krestanstvi-za-utopii-pochybne-tituly-a-magnati-v-zadech-povesi-kutnu-na-hrebik.htm
  • Dám na svůj šestý smysl.U tohoto pána mi jede alarm na max, je to zlosyn- přímo ztělesněný vlk v rouše beránčím.Už od pohledu má extrémně zlou vizáž.Pokud bych byl věřící a dˇábel mohl mít lidskou podobu, představoval bych si ho takto.Je to *12*
  • Cituji p. Halíka: "Fanatismus předpokládá jak určité psychologické uzpůsobení člověka, tak sociální prostředí, ve kterém se se zhoršujícími podmínkami fundamentalista radikalizuje." Ano, s tím lze souhlasit. Ale jděme dál. V žádné společnosti (státě), nelze mít dvoje zákony, jedny pro domorodce a druhé pro přiběhlíky. Všichni musí respektovat jenom ty jediné - státu, ve kterém žijí. Jak se ukazuje v některých zemích, do kterých přiběhlíci dnes hromadně přibíhají, nepodařilo se v nich docílit, aby se tito lidé i po třech generacích tzv. integrovali, tj. bezezbytku dodržovali místní zákony. Proto jejich životní úroveň, aniž bychom tu zjišťovali důvody proč, nedosahuje ve velké většině životní úrovně domorodců. A jsme u toho fanatismu, jak praví citát.
  • Tohle je úplenj cvok, zralej na Chocholouška.

    Na to že je věřící a měl by uznávat nějaká měřítka.Prská síru na Zemana,Babiše Rusko.
    Nic jiného v hlavě nemá. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit