Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomu se říká závist...
  • Co myslíte,kdo je větší zloděj?Kdo naší rodině ukradl majetek 30.6.1949 vč.auta Tatra na dovoz zboží a při žádosti o navrácení v roce 1990 nevrácen,že jsem prošvihl půl roční dobu na podání.Předtím mi příslušná pracovnice řekla,že musím ještě doložit to a to .Zkrátka stihnout se to nedalo v té době.Dnes to pronájímá ředitel státního statku a nomenklaturní kádr KSČ Vietnamcům na tržnici,což bylo předem dohodnuté.Tzv.sametová revoluce byl další podvod na lidi v tomto státě.Viz jak dlouho trvalo navrácení zdevastovaného statku pí Mašínové po rodičích .Nemluvím o jejích bratrech to jsou sprostí vrahové,ale ona se ničím neprovinila.Tehdejší odhad byl cca 15 mil.Kčs,kdy koruna byla podložena zlatem a ostatnimi aktivy SBČS.Nebrečím,ale nyní nedám ani Ň.Myslím,že jsem věnoval tomuto státu pěkný sponzorský dar a to nemluvím o roku 1968 a kádích na zlato,stříbro,šperky atd.Kam zmizelo to všechno.
  • Komu se Okamura tak znelíbil?
    • byl bych v klidu, může za to Kalousek, byla to účelovka, prostě zadání
      • Někteří z vás pana exministra Ing.Kalouska nemít, tak si ho snad musíte vymyslet a namalovat.
        Nejsem nějaký jeho velký zastánce, ale než nějakého japončíckého křížence žvástajícího stále dokola jedny a ty samé zcela nesmyslené populstické žvástavé kecy - tak to tedy opravdu -Kalousku jsi jednička.
        Zkuste si někdy poslechnout několik jeho tzv. "různých" výblitku za sebou a zjistíte že jeho úroveň vyjadřování a myšlenkových procesů je na úrovni intelingece leklé ryby.
        M.j. - spolčil-li se s něčím takovým jako je prolhaný křivácký podlý rusofilní gangter z hradu, pak už není vůbec o čem mluvit - holt vrána k vráně sedá.
        • nemít exKalousek premiéra Babiše, tak by si ho musel namalovat.

          Zkuste si někdy poslechnout několik jeho tzv. "různých" výblitku za sebou a zjistíte že jeho úroveň vyjadřování a myšlenkových procesů je na úrovni intelingece leklé ryby.
          Lépe bych to opravdu nenapsal, to na Kalouska sedí jak p*del na hrnec.

          *15*
          • Jj, Kalouskovic výblitky už slyšeli i za socíku v Národní frontě. Naštěstí ubývá obdivovatelů a volišů tohoto bezpáteřního politického dinosaura
        • Než Kalouska,to radši Okamuru.Nehraje jako Kalousek jen na jednu strunu.
        • Souhlasím. A jestli Okatá můra kecá o "vystoupení z EU" tak to hlásá vlastizradu. To by byl s Čechystanem konec a dostali bychom "bratrskou pomoc" od kremelského skřeta. A byli bychom na tom jako je Krym.
          • Tak,tak. 10.000.00.00% pravda. Lépe jste to napsat nemohl.
    • s největší pravděpodobností všem slušným lidem *13*
      • Jak se někdo pasuje do skupiny "slušných lidí", tak je jasné, co je to za sebranku *1*
      • ...
        • ANO, netýká, jsem zemanovec *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit