Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím proč bychom měli suplovat povinnost kontrolovat něco za ty, kteří jsou za to velmi dobře zaplaceni?!
    Zbytečně vyhozený papír a peníze! Kdo za tento dokument dostane provize, to by nás mělo zajímat.
  • A tak důchodci, stojíce ráno frontu na slevy před Kauflandem, budou probírat, kdo za kolik má protezu kloubu nebo oční čočky, a jak je to možné, že ta či ona má dražší....asi si to podplatila
    - Ti lidé na ministerstvu snad vůbec nejsou v kontaktu s obyč.lidmi, s realitoi denního života..
  • je to stejně naprd... když jsem si sama našla doktora, jehož předpis a další jsem našla na přehledu, zjistila že v Brně nebyl a šla to nahlásit na VZP.. a žádala opravení výpisu, stejně se nic nestalo, oprava provedena nebyla a nový výpis jsem nedostala.. sorry samotní pracovníci VZP .. alespoň v Brně na nápravách či vypátrání úniků financí nemají zájem.. raděj hongají nohama a baví se-... a při důraznějším žádání vysvětlení vymlouvají se na počítače a programy... bohužel je to tak, že mlácení do klábosnice je jediná odbornost, ale ostatní je nezajímá.. ani předpisy, ani to jak programy fungují, ani to že se podivně tunelují peníze... Takže dokud VZP sama a snad další.. ZP nebudou míst zájem a dostatečně kvalifikované zaměstnance je to na ty proslulé věci.. na h.. a na nic. A když se to u někoho proflákne tak holt se bztrestně přesune jinam a náhradník jede po staru furt dál... jsou to jen ftákoviny na zamáznujíé smetí pod koberec a oblbnutí lidí aby se zdálo , že se .... a vůbec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit