Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TOPrdele s nima...
  • Kaiser má ve všem pravdu, ale v jednom se mýlí. A to v tom, že knížepán kolem roztomilého nikdy ani nechodil , natož jim byl. Leda by jeho podřimování na každém kroku a nesrozumitelné šušlání pokládal za roztomilost. Já teda ne.
    • ... i šašek bývá osobnost, ale to král musel být Jiřík a k paroblbovi, to by to bylo, to by bylo něco ku zdaru!!! *1* *1* *1*
  • knize dokazal, ze i naprosty debiil muze byt roztomily
    • Jaromír Drábek je roztomilejší. Taková malá roztomilá laboratorní krysička.
  • ... "TOP 09 nemá kromě roztomilého knížete nikoho, domnívá se novinář" ... no to udělal pan novinář objev, tohle ví každý myslící občan ČR dávno, typoval bych, že tento článek v LN zařídil někdo z okruhu ODS aby trochu přibrzdil Kalouska ... takže chlapci, jen do sebe! ...
    • xyz
  • Ano to co lidem TOP 09 už nabídla, tak se obávám, že ani o knížete nebude mít nikdo zájem tuto stranu volit.
  • Pokud je tento spící pro-náckovský vlezprdelník noblesní,tak já jsem panna Orleánská. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Ten článek obsahuje skutečné perly a nové informace : Démonický veterán Schwarzenberg nebo seriózní Petr Nečas. Kristova noho - kdy byl Nečas seriózní? V pionýru či SSM, tehdá snad... A Trautenberk je všechno možné, ale ne roztomilý nebo démonický. Důkaz, že hulení ničí buňky mozkové.
  • Proboha neotravujte už stou šmejd stranou. Už aby byly volby a TOP09 skončila na smetišti dějin s celým KS.
  • Nejen TOP 09 pane novinari , velky smutek ,jen sam gauner ,nepusti nikoho slusneho mezi sebe soudruzi co jen kradou a jsou za ten aparat placeni ozebracenymi obcany.Tady je fuk zda je to takova ci makova strana. Po nich potopa za par sklicek vymenili bohatstvi teto zeme a zadluzili dalsi mladou generaci - navic je uslechtilost a poctivost denne vysmivana tema zlocincema
  • Co je na to roztomilého, že si Kníže při každé příležitosti nadělá do kalhot?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit