Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Topka je dobrá akorát tak pro pražáky.........Normální lidi volí něco jiného............
  • Cca 6,5 km, měl původně stát 27 miliard a termín dokončení r. 2011...

    No co k tomu dodat...každý ať si to přebere...
  • Pokud to zasype pražáky tak to splní úkol !! *1* *1* *1*
    Víte o něčem co by pražáci udělali pro republiku ?? *16* *16* *16*
    Prachy za hlavní město za komunistů !!
    6 násobek na pražáka v dotacích !!
    Kontrola podnikatelu v Praze jednou za 300 let !!
    Volit Polpot 09 je normální protože být pražákem je zločin !! *16* *16* *16*
  • Vždyť vrcholní představitelé Topky celé období kdy spolu-vládli jen žvanili a nechali stát řídit moudrým a vzdělaným Janouškem,Rittigem a vůbec tady zaváděli oligarchii což se jim téměř podařilo s aktivní podporou ODS,živý příklad Nečas-Nagyová.Krejčíře snad dokáže zpacifikovat až justice v JAR,protože naše policie na našeho nejlepšího sprintera nestačila,utekl jim *1* *1* .Musel jsem se usmát.A i přes všechny toto objektivní a známé kauzy se přece jen najdou lidé,kteří je svými hlasy podporují u voleb a tím dávají najevo že jim tento stav vyhovuje.Je mi z toho smutno,že demagog a národní klaun Kalousek má pořád ještě své příznivce.Zřejmě mívají na podporu Kalouska v Bohnicích edukační program,jiné vysvětlení nemám i když.......
  • Všem kdo neví, co je má zkratka sTOP, tak to je stop TOP 09. Šmejdi a zkrachovalci z KDU-ČSL a další zločinci , kteří přelezli do této s k u r v e n é strany a myslí si, nebo si mysleli, že se z m r dem Kalouskem udělají díru do světa za pomocí hráběho, tak se velice zmýlili.

    Dejte mi co možná nejvíce nelíbí, abych se pobavil na hnesnejch stranících - odpadlících TOP 09.
    • Jen se neboj, Kalousek za chvíli uteče do ANO.
      • To si určitě nemyslel vážně,beru to jako žert.. *1*Ať je Babiš jaký chce ale není trouba.
  • TOP 09 v Praze se rozhádala.
    "Vyhrála tu dvoje volby - do sněmovny i minulé komunální volby. A paradoxně právě v Praze, díky níž se TOP 09 stala nejsilnější pravicovou stranou v zemi, má teď největší problémy, píše MfD. Boj mezi křídly primátora Jiřího Hudečka a jeho prvního náměstka Jiřího Vávry čerstvě přiživily hádky, jak vyřešit problémy s Opencard. Spory došly tak daleko, že prý vznikají hned tři různé kandidátky pro podzimní volby do pražského magistrátu. Náměstek primátora Jiří Nouza totiž sbírá nespokojence z obou táborů."

    Jen houšť, jen do sebe, hajzlíci.. *5*
  • Připomíná to dokončování dříve před převratem k vyznamnému datu.Takže k výročí VŘSR to vyjde i když technologické termíny půjdou stranou.
  • Tak, milí TOPáci, lopaty a krumpáče a do díla! Atˇ to stihnete.
    • Nebylo by správnější dát ty lopaty a krumpáče do rukou a nahnat do díla KSČ(m)áky (i ty "bývalé"), kteří jsou vinni za všechen ten marasmus?
      • Já bych dal lopatu do pracek tobě ty dobytku tečko, žiješ z dávek které ti platíme my z daní parchante!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit