Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tykadla by měl dostat Grebeníček a s ním všichni komunisté
    • Komunisté by měli dostat kriminál a někteří provaz.
    • Bylo by nutno zajít i do jiných stran.
  • Příklad hodný následování. Jdu si koupit spray.
    • spraye prý skoupila soudkyně !?
    • Ale nesmíš ho použít v Holomócu. Tam by Tě za to Langrovna mohla poslat do kriminálu.
  • A "politickým elitám" nic nedochází a nedochází. Pořád se chovají tak nějak po svém.
  • Lidé jsou tupé stádo a zapomínají, že zrůdný komunismus na svědomí smrt nejméně 100 milionů lidí a že by dokonce i učitelem nacismu. Stádo uvěří slibům, že se nebude muset o nic starat, protože strana to za ně zařídí a za to jim zaručí suchý pelech a trochu šlichty do koryta. A za to už snesou nějakou tu ránu rudým bičem.
    • Měl by ses nechat vyšetřit u chocholouška, paranoya co ? No je to vidět, je mě tě líto, plodíš samé bláboly, podívej se do zdrcadla a a budeš zírat co uvidíš - bl-ba,
    • Respektuji vaše právo psát takové připitomělé blbosti i když jsem žil v minulém režimu 45 let.Komunista jsem nebyl a dnes už vím,že nynější zlodějský režim je daleko horší !!!
      • Také jsem prožil celé období minulého režimu. Také jsem nebyl komunista. Při srovnání mi vychází, že současný režim je nesrovnatelně lepší:
        1) mám SVOBODU a DEMOKRACII, což mi minulý režim odpíral.
        2) i po stránce hmotné se mám lépe, mohu si koupit mnohé, o čem se mi za minulého režimu ani nesnilo, mohu svobodně cestovat i za hranice, což jsem dříve nemohl. A jelikož neutrácím za alkohol, cigarety a zbytečnosti, tak na to mám.
        • ... ještě napiš oblíbené klišé, že nejsou fronty na banány, zločinci si najdou svoje místo v každém režimu, to není žádným ...ismem, místo KSČ máme zástupy Dalíků, Řebíčků, Grossů, Topolánků a naivní troubové jako ty je drží u koryta, bez ohledu na ideologii je oběktivním faktem, že veškerý ekonomický "pokrok" od roku 89 je astronomický nárůst státního dluhu, zdevastovaný strojírenský průmysl a produkce potravin klesla někam na prvorepublikovou úroveň, řečí o demokracii se nikdo nenají ...
          • Máme svobodu a demokracii, ale stále málo OBČANŮ, takže komunističtí zločinci v modrých a oranžových převlecích mohou praktikovat své komunistické zvyklosti; a ti bez převleků v KSČ(m) jen číhají na svou příležitost, aby mohli znovu krást a provádět své asiatské zrůdnosti. Ekonomický pokrok od roku 89 je nepopiratelný, i člověk se základním vzděláním vidí co si mohl dovolit za komunismu a co nyní.
    • ty si myslíš že si chytrej a vzdělanej ale nejsi, nejsem levičák ale to strašení komunusmem je trapné, obehraná píseň , už žijeme ve třetím tisíciletí..., kecy že jsme líní a stát se o nás musí starat, šíří ti co nejvíce kradou , my se staráme o stát a ten toho zneužívá !!
      • Starám moudrost říká "dvakrát nevstoupíš do téže řeky" a tak komunismus doby Stalina nebo Brežněva se opakovat nebude. Ale jsou i jiné formy útlaku, nesvobody, zotročení lidí a na tom je komunismus stejně jako jeho dítě nacismus založený. Stačí se podívat jak se v Rusku snaží restaurovat komunismus, nebude to samozřejmě ani stalinismus ani brežněvismus, ale putinismus. A ten nebude o nic méně zrůdný, jak ukazují fakta. Jen ty zrůdnosti budou více skryté.
        • komunismus v rusku ?? říká se že Pu.in je nejbohatší rus., většinou ty ag..n ti co byli na západě , měli své kšefty , východní blok rozvrátli hlavně tito , lidé , Andropov to začal a posvětil !

          o tomto se už píše v rusko dlouho, http://data.idnes.cz/mfdnes/kavarna/pdf/2012/kavarna-20120407.pdf , jenže ti co do toho začali více vrtat , už většinou nežijí !!
          • No právě proto, aby mohl být Putin nejbohatší Rus, tak pro ostatní musí zavést komunismus, "komunismus" prý znamená "komu nic, tomu nic", samozřejmě s výjimkou komunistů. *1*
  • Máte to marné,lidi budou volit komunisty a je to v pořádku,někdo ten svinčík tady musí dát do latě ! Zloději ,bojte se !
    • Komunisti už tady udělali "pořádek":
      * 234 občanů popraveno
      * 374 lidí bylo zastřeleno na západní hranici
      * 188 občanů zahynulo v elektrických drátech na západní hranici.
      * nejméně 8000 lidí zahynulo v koncentrácích a vězeních
      * okolo 600 lidí bylo zlikvidováno při zatčení a výsleších
      * 240 000 občanů bylo odsouzeno z politických důvodů
      * 300 000 jich bylo perzekvováno v zaměstnání a studiu
      * 244 000 občanů uprchlo před zločinným komunistickým režimem.
      • Dovoluji si upozornit že na Jaltě nás západ daroval jako kořist Stalinovi.Všechno co jste napsal byl jenom logický důsledek toho aktu,který jsme neměli šanci odvrátit.Když nevidíte a neumíte zhodnotit kam nás vede nový režim,tak prosím mlčte !
        • Západ nás nedaroval, ale můžeme za to poděkovat Benešovi. Ten přesvědčoval západní představitele, že Rusko pod Stalinem směřuje k demokracii a že Československo chce být mostem mezi východem a západem. Vždycky mi vadilo, když mne někdo okřikoval a určoval co smím a nesmí říkat. Pokud se mýlím, rád se nechám poučit. A kam nás vede nový režim: především jsme členy EU, budoucích United states of Europe a také členy NATO. Obojí je zárukou, že půlstoletí ruské kolonie zůstaneme v Evropě, do které jsme po tisíciletí patřili.
    • no pokud si myslíš že tu Komunardi udělají pořádek tak to si velký optomista nebo snílek *1* To by museli znárodnit a to se jim nepovede *4*
  • Tady jsou nějaký ftipálkové,rohy jsem říkal,rohy a né tykadla !
  • OK !
  • malujete, ničíte, ale zvolení jim nezabráníte ... už je rozhodnuto a nedělejte si srandu z Ruska a Václava z hradu, hradbu proti EU a Euru, však to ještě poznáte a brečet budete i bez cibule a křenu ... *1* *1* *1*
    • Připadáš si být chytřejším jako ostatní? Je mi tě velmi líto.....
      • smutné je spíše, že z např. 20 variant jakékoliv situace si vybrete jednu a tu do krve hájíte , i když vlastěm nikdo nemá pravdu , týký se to především politiky , která je tu pro to, aby lidi rozdělia , a ne spojila , protože lidé kteří nedrží pohromadě se lépe ovládají, takže otročte dále ... *5* ti co vládnou světu nejsou ani levicoví ani pravicoví a jen se vám smějí *3*
  • Dokreslili tykadla,škoda,že ne mrdadlo.
    • ... jako tebe?
  • Do kriminálu patří soudruh Langer za to jak při poslední instalaci Wenzl Kikiny Klause iz Galiča na hrad vyhrožoval, že někdo půjde bručet, když Kikina nebude zvolen. A ta jeho Langerhure by zasloužila vyklepat ze šaškovského taláru a vyprášit kožich. Ono ji to dříve nebo později potká, protože všichni komunisti skončí v pekle. Někteří už tam jsou.
    • Který ty komundírové,z ODS a nebo z ČSSD ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit