Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koho tohle může zajímat, pro Boha ?
  • Náhodou Trumpchi je dobrej název, zní stejně blbě ja Trump s tupé!
    • zloděj je opět tady, vítáme tě, frajere. lepší by ale bylo, kdyby jsi psal pod svým nickem. Vždyť se nemáš za co stydět *14* *14* *14*
      A nebo, jak se říká, jakej pán takovej krám? Komu sloužíš :-)))))
      • ... doplním, já sloužím Tiscali a síajej
        • škoda, že nemluvíte pravdu, zkuste to jinak .......
  • nejlepší je Bablbam, ty by se prodávaly sami i bez kampaně *14*
  • Jestli to auto bude tak kvalitní jako Trumbera, no tak to potěš!
  • Nebo copak jméno Clintonpíčment?
    • Zloději nicku Ovčáku:
      Kdyby president USA udělal jenom málo z toho co náš prasedent, tak by ho už dávno stihl impeachment, Kdybychom byli civilizovanou zemí. tak by ten nesvéprávný prasedent už dávno šel do... a při viróze by objímal stromy na Vysočině a nedělal by ostudu bývalým Zemím Koruny České, nyní ČR - Česká Reservace. To by ovšem u nás museli převládat Občané a nikoli tupé ovce, které se nechají zblbnout kdejakým "bývalým" StBákem a komunistou.
  • bych ten název nechal tak, nevidím problém. Kdyby třeba číňani vozili do Česka burské oříšky pod značkou "Bureš", určitě by šly na dračku.
    • Jak kdo. Já bych si ty buráky nekoupil, pořád by pro mne měly tak nějak divnou pachuť. *2*
      • vanhorne
        "měly tak nějak divnou pachuť."
        Do Ceske republiky se budou dovazet se specialni prichuti becherovky a koblihy.Tem odolaji jen silni a zdravi jedinci. ☺
      • No jo, ty ne a já taky ne, ale 1.5 milionů lidí by od rána do večera nechroustalo nic jiného. Ale snad by se z té pachutě jednou pěkně po.....
        • A jistě si přitom stále říkali: to nic, ano, bude líp. *15*
  • Lepší by bylo Obamacára
    • Soudruhu zloději nicku:
      To je zjevně vrchol tvého "intelektuálního" úsilí. No, jestli ale někdo chce něco nazývat třeba Zemanpche nebo Zemankára, to je mi jedno. *15*
  • to jako kdyby se u nás prodávaly flašky s "budícím" nápojem pod značkou Zemanpchi. *1*
  • Proč proboha lepší PR by si nevymysleli ... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit