Přejít na výpis diskuzí

Tradice nebo rasismus? Nizozemsko řeší Černého Petra

12.11.2014 13:17
24 příspěvků

Vášnivá debata, která se v Nizozemsku vede o tom, zda je tradiční předvánoční postava Černého Petra projevem rasismu, bude pokračovat.  Nejvyšší správní soud totiž odmítl rozhodovat o tom, zda se v případě tohoto dlouholetého zvyku jedná o diskriminaci, jak někteří tvrdí. Zároveň ale zvrátil předchozí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tvl, to je něco strašnýho. Paranoidní, mentálně degradující nejen Evropská společnost se začíná zabývat zcela absurdními tématy pod pro mne nepochopitelnou rouškou pseudo-humanity, pseudo-tolerance a podobných módních keců.
  Mělo by být uzákoněno, že lidé s nižším intelektem jsou vyloučeni z volební účasti a samozřejmě z možnosti práce na pozici s rozhodovacím vlivem ve věcech veřejných (jinými slovy, debilové co tam jsou by šli od válu a další se tam nedostali...). *16*
 • Niga Petr *1*
 • Obávám se že pokud to někdo považuje za absurditu, která je již za hranou, bude ještě překvapen. Západní civilizace směruje k tomu, že heterosexuální běloch bude uznán za tolerantního pouze v případě, že v práci propustí veškeré dobře placené pozice homosexuálům, bude většinu platu odevzdávat na sociální dávky pro barevné, poskytne jim svůj dům i zahradu, bude se před nimi klanět, pokud možno se uctivě vyhýbat, ale občas si udělá čas na vyprání modlitebních koberečků musulmanům a nabrousení nožů negrům.
  Svět se naprosto zbláznil. *7*
 • a máme zaděláno na problém. Jestli se toho chytí nějaký aktivista tak nám ubude jeden
  ze Tří králů.
  • Nám? Ubude Dukovi... Ale ten vánoční černej vzadu není sluha, ale král, co se nepředal a jen proto se schovává.

   Je jako pan Kohn, který se zůčastnil dobročinného koncertu Armády spásy v Dublinu. Když začali vybírat, Kohn zbledl, zmodral a omdlel. Nějaký český emigrant se ho se skotskou přítelkyní milosrdně ujali a neprodleně ho vynesli ven, na čerstvý vzduch *1* , kde ho posadili na schody a odešli do Mekáče. Kohnovi pak někdo nebílý-nečerný s křížkem na krku arizoval ééé pardon, restituoval obsah peněženky.

   Tak snad černej král nad bílými i nebílými-nečernými gójim nebude vyvoleným z EU tak moc vadit... když bude křesťan *3*
 • Před 35 lety běžel v kinech film s náznem "Bože,jak hluboko jsem klesla" Totéž může říci Evropa dnes a může se to pod stejným názvem zfilmovat a promítat Evrohujerům i Evropesimistům.
 • zkurvení multikulti pravdoláskaři a jiní zmrdi,dlouholeté tradice v evropě by jste nejraději pozrušovali,ale muslimákům šátky ,burky a jiné hovadiny podporujete,pokrytci a rádoby demokraté
 • Západoevropská civilizace kvapem spěje ke svému konci a elity místo řešení závažných společenských a ekonomických problémů řeší chujoviny. Některá debilní slova jako "rasismu" nebo "xenofobie" by se fakt měla vyškrtnout ze slovníku.
  • slova debilní nejsou, to jen jejich spojování s tím, s čím nic společného nemají
 • Ani se tomu nedivím, vzhledem k tomu že je tam většina drogistů a jak to vypadá v rauši furt. . Jak to má vypadat??? Ach bóže a tohleto nám dávají za vzor.
 • Tradice nebo rasismus? - Blbismus!
 • Kdyby blbost kvetla.....................

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit