Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čau soudruzí, jste tady? Jste, hurá - je třeba vás mít pod dozorem!
  • Typický příklad kapitalistické humanity !!! Ne, že bych přál gorilímu samečkovi zahynout, o to zde nejde. Jde tady o to, že smrt malé gorily je zde milionkrát důkležitější, než bída a chudoba již dnes přes milionu lidí, kteří nevědí, co bude zítra, jsou bez práce, obživy a ty Drábkovy "Srandadávky" jsou ještě převedeny na nefunkční sockarty, přičemž i ty funkční znamenají například to, že beznohý invalida na vozíčku musí přes půl Prahy a několika přestupů cestovat a hledat bankomaty, či prodejny, kde už mu tuto kartu terminál může přijmout !!! O tom ale nikdo nepíše ze žurnalistů - nejdůležitější je ten nešťastný gorilí sameček - toho jsou plné titulní stránky bulvárního tisku !!! Zubožených lidí si nikdo nevšímá !!! Stejně tak i dětí !!! Cožpak nevidíte tu obžalobu kapitalismu ???
    • Tak sem nelez, vemeno!
    • Komunisto, komunisto! (Horší nadávku neznám.)
      • Děkuji za příspěvek. Trefil jsem do černého a to je dobré !!! Nadávky mi nevadí, když si chceš přivodit infarkt, nadávej klidně dál. Mozkové mtrvice se ale bát nemusíš, opravdu !!!
  • Kdo mu dal číst ty ekonomické rozbory na příští rok? Nenapadlo vás, že si to může hodit? *9*
    • Přečti si ty ekonomické rozbory pořádně!
  • To je velká škoda.Byl jsem v ZOO před 10 dny a viděl jsem ho, byl krásný.Je mi přes 70 let, platil jsem jen 1 Kčs
  • Ohromný neštěstí.
    • No, bodejť !!! Takových 200 miliard, vyhozených za dary církvím ( nejsou to restituce, vrací se něco, co nikdy nevlastnili) je proti nešťastné smrti gorilího mláděte totální nicota !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit