Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je reakce na BÍDU, taky mám problém zkousnout tu vulgaritu a nesmyslnost tvrzení. každý měl možnost dělat něco jiného. Dnes jste ve větším ovládacícm režimu než dříve. Proto ta vyšší agresivita lidí všeho druhu! A jsme u toho, proč se střílí děti na školách a rodiny jsou pod kuratelou mužů, kteří je pak postřílí všechny doma.
  • To je skutečně příspěvek IQ tykve, kdopak vás učí chlastat nyní? Kdo to učí naše mladé, že vedou v chlastu žebříčky zemí EU? Vždycky když čtu takové příspěvky, tak si říkám, co můžeme chtít po našich lidech, když ani nemají slovník na slušné vyjádření a navíc co můžou, svedou na někoho jiného. To se pak nemůžeme divit, že tu to vypadá tak hrozně kolem nás. Agresivita a vulgárnosti všeho druhu.Pokud je to jen tady na netu, tak se to dá ještě ustát. Ale když se s takovým člověkem setkáte ve skutečnosti, tak se zbývá jen modlit, aby neměl v ruce zbraň. Modleme se, aby takoví lidé více chápali dobro!
  • Příspěvky tohoto druhu snad neukazují na kulturu našeho národa. Protože taková
    ubohost mě děsí. N.
  • Dalo se pracovat, chalupařit, chatařit, rybařit... ale TO VŠECHNO JE O PRÁCI která panáčkovi SMRDÍ? *3*
  • Kur,y bolševické naučily národ chlastat; nic jiného se prostě dělat nedalo!
  • Já jen čekám, kdy ti zkurvysyni z vlády ukážou na KOMUNISTY.

    Bo je tady takým zvykem, když si nevědí rady hajzlíci, tak za to mohou komunisté.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit