Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A pak se dějí různé věci:

    Manželé, kteří spolu žili již několik let, si nezávisle na sobě uvědomili, že jejich duše žijí v nepatřičných tělech. Domluvili se, že oba podstoupí operaci, která by změnila jejich pohlaví. Muž tak přebral roli ženy a naopak. https://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/25608-oba-manzele-si-nechali-zmenit-pohlavi.html

    Praha - Raketově vzrostl počet Čechů, kteří žádají o změnu pohlaví. Jen v loňském roce jich o přeměnu z muže na ženu a naopak požádalo 111. To je dvojnásobně více než v předchozím roce. U komise lékařů, která o žádostech o změnu pohlaví rozhoduje, přitom uspěli takřka všichni zájemci. https://zpravy.aktualne.cz/domaci/rekord-o-zmenu-pohlavi-loni-zazadalo-dvojnasobne-vic-cechu/r~e57b3bb00e9f11e598af002590604f2e/
    • horší je tohleto

      https://zpravy.aktualne.cz/domaci/unikatni-spor-ridic-zaluje-lekare-ze-ho-zmenili-na-zenu/r~df7f82d40dc311e5a43f002590604f2e/
      • Nejhorší na tom je, že celý život byl na ženský, spí s nimi, má i dítě, pak potká jednoho chlapa a uříznout mu kvůli tomu ptáka... Myslím že jako poučny příběh to je k nezaplacení...
        Jinak co je to za blbost, že po 40 letech krásného života si nechá kvůli 2roky trvajícímu pomateni uříznout kus těla? Jako chápal bych kdyby mu hrozla smrt, ale nazvat uriznuti toho něčeho, kosmetickým zásahem pro zvýšení komfortu života může fakt jen doktor:(
        Co doktoři nemůžou popřít je ze se kvalita života zhoršila. To ze má z toho poruchu osobností.... Nó mě uříznout ptáka a narvat implantáty, tak jsem na tom asi stejně.
  • Víc jak třetinu rozhovoru jsem nedal... Mám pocit, že má asi tisíckrát víc předsudků než ti, které haní...
  • Všichni havloidi jsou transky a smrděj chcánkama!
  • Co mě štve je, že tato vlna aktivistů mrzačí slovo rod. Místo aby používali slovo pohlaví, tak předělávají obraz, který má slovo rod. Rod je posloupnost předků - RODiče, praRODiče ... a tak dále. Taky je slovanský bůh Rod, jakožto mýtická první bytost na počátku té posloupnosti.
    Ale tihle zmrzačení lidé ještě mrzačí i řeč = myšlení lidí. Pokud předělají ten obraz, nebude se možné jednoznačně vyjádřit... prostě zatahují svět do zmatenosti. Více zde: http://www.slovanskakultura.cz/index.php/moudrost-predku/70-co-nam-nase-slovanska-rec-rika-o-svete
  • Příliš dlouhý rozhovor. Stačí říct, že tranďáci jsou taky lidé.
    • Jsou to lidé, proč by nebyli/y... to jim nikdo nebere... že tenhle konkrétni je ještě pomatenec, to je doufám jenom "bonus", nikoliv obecný rys.
  • "Třeba když si chci na sebe obléct šaty, ale okolí, které mě nezná, mě na základě fyzických znaků vyhodnotí jako muže a obvykle má nějaké poznámky nebo alespoň divné pohledy"
    -
    A ty se jako divíš? Když žiješ ve společnosti kde ty co jsou přírodně obdařené ženskými pohlavními orgány nosí šaty... Chtělo by to si ujasnit co z tebe je trans a co jenom pomatenost.... Nošení šatů NENÍ VROZENÁ VĚC. To že šaty nosí ženy je GENDEROVÁ STEREOTYPIZACE proti které se snažíš sám "vzepřít"
    ve smyslu: šaty nosí ženy(stereotypizace), proto já jako muž budu nosit šaty a tím se budu více cítit jako žena(protože cítím že ženy nosí šaty a je to znak ženskosti), žena sice nejsem, ani nemám ženské hormony(hlas), ale budu si tak víc připadat, protože ... přeci šaty nosí jenom ženy... a já!

    Je blbost aby někdo kdo nevypadá jako žena se snažil oblékat do ženských šatů, nebo fakt si myslí, že ženy se rodí s tím, že mají geneticky zakodované nošení šatů?...Když se snaží trans(s třetí nohou) nosit ženské šaty, vlastně sám se pokouší využívat GENDEROVOU STEREOTYPIZACI aby se cítil jako žena. No a když se tohle snaží prosadit jako jeden z faktorů trans, tak spíš než že by byl trans má pár koleček navíc.... je to podobný jako kdyby trans(původně žena) nosila dřevorubecký oblečení, i když v lese nikdy nerubala ani nikdy nebude... proč by ta "vrozená mužnost skrytá v ženském těle" nosila oblečení specifické pro profesi, kterou nedělá?

    Takže když to shrnu... aktivista dělá hnutí medvědí službu... tedy pokud to hnutí není hnutí plné "hnutých".... prosazovat že nošení šatů je geneticky daná a vrozená věc fakt nepřidává tomu hnutí důvěru... a pokud to hnutí bojuje za rodičovství trans lidí... trans*parent.... asi by to chtělo přidat na důvěryhodnosti a ne dělat z trans lidí pomatence.
    • Tak jsem dočetl dál... myslím že tahle část odpovídá na to jakej pomatenec to je... na jednu stranu si stěžuje že mu lidi nadávají a na druhou stranu:

      "mě ty rodové stereotypy baví nabourávat a být taková ta matoucí a působit na lidi, abych jim znejistila třeba jejich "křehkou hegemonní maskulinitu", zároveň ale silně toxickou, aby věděli, že to, jak identitu vnímají oni, není základ světa."

      ... dočetl jsem to a musím napsat ještě tvrdší hodnocení.. aktivista se jeví jako že chce být za debila... daří se mu to, a to provokuje a motivuje dělat ještě většího debila :(
  • Takže tohle pro jistotu nemá ani kozy, ani koule? Super!
    • možná tahle krákora má kozy i koule, aby si každý mohl vybrat podle chuti. *2*
      • jo, je to Simona Křenek
  • Nebýt havloidů tak jsou tihle dobytkové zalezlý v kanálech a nelezou na veřejnost!
  • v dnešním světě plném hnusu se z nás normálních lidí pomalu stávají nenormální
  • Nepřijetí sama sebe je mentální vada a měla by se léčit!!! Ale v dnešní zdegenerované společnosti se z toho dělá pomalu ctnost.... *11* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit