Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta píiiiiča na něj čumí jak na vyoranou myš.
  • musis byt tvrdy! je to jen jakysi aktivista. neco podobneho co nam zakazali rubat na sumave nebo co nam zneprijemnuji zivot tady v praze.aspon by o 1 bylo mene----vim zni to velmi sproste, ale vlada se chova vuci obcanum daleko hure!!! tolik mrtvych spoluobcanu kvuli pravicacke nynejsi vlade jsem nevidel.s naprostou jistotou mohu tvrdit, ze tato vlada a taky i ty predchazejici maji krev na rukach...... nasich spoluobcanu....
  • normálny člověk reaguje duchapřítomností ,,je to chladná bezcitná žena vnímá jen sama seba
  • Politici nejsou ani tak zvyklí pomáhat, jako spíše rozkrádat - takže já se ani nedivím *11*
  • A ta "naše" paní Peak si vzala australana. Ten jí taky naučí takové
    zhovadilosti.Časem se od ní můžeme dočkat jiných věcí.Je to zkrátka kravka. *5*
  • prostě bych řekl že ji nedošlo co se děje jestli se nejedná o nějaký vtip nebo jak má reagovat. spousta lidí v nějaké nečekané situaci začne zmatkovat a neví jak má reagovat nebo je z překvapivého vývoje v šoku a nedokáže přijmout jednoduchá logická řešení. nebývá v tom zlý úmysl nýbrž prostě moment překvapivosti situace
    • i kdyby to byl vtip ,co bohužel nevědela ji neomlouvá ,že měla ihned reagovat
      proste vnímá jen své .......................sama sebe
  • Než se tu rozohní nadávky na tu liberálku, tak se laskavě podívejte, jak pan Sheikh "omdlel". Takhle se omdlévá? Že po ztrátě vědomí se člověku zázračně zpomalí hlava, aby se moc nepraštil?
    • Taky mám pocit, že jí spíše slintal na papíry, než omdlel. Pokud člověk ztratí vědomí, tak se takto nechová! Tu skleničku, co měl v ruce, taky nerozlil, hmmm. A pak se zvedl a s úsměvem sám odešel, taky dobrý výkon *1*
  • Ukázka v přímém přenosu co můžeme čekat od našich politiků a panstva, vůči ostatním lidím.... Tohle je smutné právě tím, že je to holá realita života....Takoví lidi nemají raprezentovat lidskou rasu ! Žádný "šok",ale obyčejná lidská prasečina toho, jak se dokáží někteří lidé chovat mezi sebou a ještě se takto veřejně ukazovat mezi lidma.. Hnus !!!
  • Prohnilý zlodějský kapitalizmus.
    • nejak to asi je ....je zaměřená jen na svoji autoritu a na sebe
    • Vychodil jsi alespoň základku soudruhu? *1*
      • i ten zo základky ,,žák by vnímal že je nutná pomoc alespon co se deje..a nečuměl by jak ona
      • No vidíš, představ si že jsem vychodil školu vysokou, a ty jsi pro mne jen plebs který mi nestojí za to abych se s ním zahazoval !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit