Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máš auto??? Jak s ním vyjedeš okamžitě zaplatíš 25 litrů, vždyť s ním můžeš někoho zabít!!!
  • byl zaznamenán s vynálezem automobilu. Od té doby ať se dělá co se dělá, nedaří se nepříznivé statistiky změnit. Ale mám jedno řešení.....ZAKAŽME AUTA A KAŽDÝ KDO BUDE NA SILNICI ZA VOLANTEM PŘISTIŽEN, BUDE MU SEBRÁN ŘIDIČÁK. To by nehodovost klesla.....
  • nebo helmu motorkářů by měly být zrušeny. Nejedná se o nic jiného než šikanu. Alkoholem nebo vysokou rychlostí ohrožuji druhé, ale tím že nemám pás ohrožuji jen sám sebe. A po tom je každému zakomplexovanému buzera...tovi houby. Ať se stará o sebe a své problémy a nes...re se mi do života.
    • Když si ale zbytečně rozkřápneš bez přilby makovici, budou tě dlouze a draze léčit za peníze ostatních. Jožo už to ví....
      • Potrestejme každého zraněného cyklistu, pokud prokážeme že mohl jet mnohem bezpečněji svým autem nebo MHD. Protože kdyby to auto použil, mohl se nehodě vyhnout nebo mohla být bez následků. Budeme opravdu každého trestat za to, že se mohl chovat bezpečněji? Tak tomu bych já říkal cesta do pekel :-(
      • jen tím že neumíš jezdit na kole a taky tě léčíme. A chceme snad abys chodil díky své neschopnosti pěšky? Platíme pojištění tak nás musí léčit. V opačném případě máme právo ti zakázat například jízdu na kole jako ty nám zakazuješ jízdu bez pásů
  • "Pane řidiči ..... jó to si ty teplouši Semjone Gayínku!!!" A jeb ho po palici pračůráka teploušskýho!!!
  • V každém okrese by měl být prostor ,něco jako pranýř,kam by policisté přivedli opilce za volantem a po svlečení kalhot mu hned vysázeli pětadvacet na holý zadek bejkovcem.Navíc mastnou pokutu.To by mělo pro opilce velice výchovný význam.Sama pokuta znamená pro toho co má dost peněz,že si může dovolit všechno.
    • Představme si, že by pranýř byl i na pražském hradě... hradní stráž by tam přivedla opilce a po svlečení kalhot by mu vysázela pětadvacet na holý zadek. bejkovcem.
      To by byla atrakce. *1*
  • Nechhci se zastávat alkoholu, ale před nějakou dobou jsem viděl test, kde porovnávali jízdu na cvičném okruhu člověka, který vypil několik skleniček kořalky a člověka, který byl unavený z nevyspání. A hádejte, kdo dělal mnohem víc chyb. Jo...byl to ten unavený. Tím chci říct, že unaveného člověka na silnici nikdo nezkontroluje, ale vás vyspalého a přesto se zbytkovým alkoholem změří docela dobře. A opravdu jste nikdo z vás nikdy žádný zbytkáč neměl? Jste si naprosto jisti?
    • ano, ale unavení lidé jezdí, protože... musí. Zvláště celá řada profesionálů. Bohužel. Zaměstnavatelé je k tomu přímo nutí, často pod hrozbou ztráty zaměstnání. Ožralí lidé jezdit NEMUSÍ - nebo Vás snad někdo nutí chlastat??? *16*
      • Unavených řidičů se vrací z letních dovolených tisíce a tisíce. A ne proto, že musí. Ale proto, že spěchají nebo je jim líto utrácet za ubytování uprostřed cesty.
        A JAKO MĚ NIKDO NENUTÍ CHLASTAT, TAK NIKDO NIKOHO NENUTÍ JEZDIT NA DOVOLENOU AUTEM.
        A koukám, že se přeci jen jeden čestný našel, kdo určitě nikdy neměl nějaký zbytkový alkohol, že? A nebo prostě jen kecá, podobně jako to na internetu dělá spousta lidí. Ono to jde tak snadno, být tím nejhspravedlivějším a nejpoctivějším ze všech *1*
  • http://www.novinky.cz/domaci/403470-zmeny-v-bodovem-systemu-uz-400-pripominek-lide-schvaluji-az-100-tisic-za-alkohol.html
  • Téměř 30% dopravních nehod zaviní lidé pod vlivem alkoholu.To znamená že 70% dopravních nehod zaviní lidé pijící nealkoholické nápoje.A pak kde je pravda
    • největším nebezpečím jsou střízliví řidiči. Já když vidím jak každý jezdí po cestách jak dob...tek tak si před jízdou na odvahu musím hodit dva velké rumy....
    • *2* *2* *2*
  • Problém s piráty na dálnicích lze vyřešit snadno. Většina idiotů zde jezdí neustále v levém pruhu.Tak postavte dalnice jen s jedním pruhem, ale důležité je aby byl levý *1*
    • Ano, problém s piráty na dálnicích lze vyřešit snadno - jako v Německu: zrušit omezení max. rychlosti. Pak budou muset pitomci, co se se.ou v levém pruhu 110, protože sice chtějí předjíždět kamióny, ale jet rychleji se jim zajídá, se začít skutečně po předjetí řadit zpátky do středního nebo pravého pruhu. A když budou chtít ze svého přizdisr@čského pruhu vyjet, budou muset skutečně ČUČET DO ZRCÁTEK, protože nikdy nebudou vědět, kdy je někdo bude legálně míjet ve 220 a budou se bát, aby je nesmetl, zatímco dnes spoléhají na to, "že nikdo přece víc než 130 jet nesmí" a tudíž to nějak ubrzdí. Většina řidičů bude jezdit stejně jako dnes těch svých 160-170, což je s moderním autem na moderní silnici naprosto bezpečné, ale ubude nervů a opruzu...
    • Maličkost už jsi někdy jel po dálnici? Protože pravý pruh kde jezdí nákladní auta jsou schody a elgantní koleje, které žádné auto dlouho nevydrží.
      • Den co den, jinak bych to nepsal. Globálně rozhodně nejsou v pravých pruzích vyjeté koleje.Nebavíme se o D1, ale obecně. A idiot, který jede v levém pruhu 80 Km/h, přestože je v pravém pruhu volno je k vidění prakticky neustále.Tyto předjedu z prava a můžeme tomu říkat třeba pirát.
  • Doufám, že lidé na ministerstvu jsou taky jenom lidé, a nebo, že by tam pracovali jenom samí andělé? Ano jsou to andělé protože, anděl má křídla a ten by se do auta nevešel, zato elegantně umí létat.
    Trestejte každého, vždyť každý řidič, který jede více jak 50 - 90 - 130 je pirát co ohrožuje zdraví a životy ostatních. Jsem pro to aby policie rovnou každého kdo překročí povolenou max. rychlost na místě zastřelila. Byl bych pro to, kdo překročí rychlost, byl na konci dopravní značky konec omezené rychlosti zbaven života. Policie by měla na místě, kde měří rychlost vyhrabat společný hrob a rovnou, tam piráty házet. Po pracovní době policajtů by měl být připraven buldozer a rovnou tyto piráty zahrnout. Navrhoval bych aby předseda vlády obnovil turistiku ze Sýrie a Český národ nahradil Muslimskou většinou, protože většina národa bude takto odstraněna. Muslim asi nebude mít EU řidičský průkaz a pokud dojde pěšky do EU několik tisíc Km. tak ani řidičák nepotřebuje.
    Musím se přiznat, dneska jsem místo 50 km v obci jel 60 km. dneska se nedá poznat zda jedete či pomalu stojíte, když máte auto, které vůbec neslyšíte. Jel jsem po městě z rodinou, a každému jsem řekl, čtěte mi značky. Sledovat všechny značky + provoz před sebou za sebou se nedalo ani ve třech lidech. Proto se prohlašuji za piráta silnic, který jezdí bez nehody již 42 let.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit