Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kocourAmadeus
    Co dnes dělají Husákovy děti, které dnešní důchodci vychovali. Tolik lidí by mělo starší generaci uživit.
  • Důchodu se nedočkám, tak kradu už nyní, abych nehladověl, až budu brát tu almužnu. Jsem ještě mlád, tak se mi daří upláchnout. Cikáni jsou mým vzorem. Jsou to čímani!
  • No jo, zase se novinářské prostitutky vyznamenaly. To však neznamená, že jim je třeba všechno sežrat. Nějaké novinářské netáhlo potřebuje udat článek, tak sebere pochybnou statistiku a ubastlí článek o důchodcích. Tolik statečnosti aby napsal o procentu stíhaných či kriminalizovaných hnědočechů, na to už nemá, nebo by mu to ani neotiskli. Ale budiž, vemte v úvahu co tu to vemeno napsalo o gerontech, srovnatelný je rok 2008. Tu uvedených 2000 důchodců bylo kriminalizovaných, "mladších" ročníků 122 000. To ten ichtyl zde sám napsal. Což ovšem znamená, že naši geronti jsou oproti "mladším ročníkům" hotové lilie. Zaprvé je důchodců cca 2 miliony a z nich 2000 černých ovcí, co třeba ukradli čokoládu, nebo dali pár facek jinému zoufalci. I kdybychom vzali, že mladších ročníků je z 10 milionové populace (s výjimkou dětí do 15 let které kriminalizované být nemohou a dále tečky, Pišty, Flecka a pár Notů kteří jsou pouze virtuální) je jich dejme tomu 6 milionu. A z nich bylo roku 2008 122 000 lepených, jak uvádí tento novinářský gigant. Tak si to spočítejte sami, tedy alespoň ti, kteří počítat dovedou a nepotřebují se pouze utečkofleckopištovat.. *1* *1* *1*
  • Všem lidem, kteří se na důchodce dívají jako na odpad společnosti, bych rád připomněl, jednou se toho také dočkáte a možná bude ještě hůře a mladá generace vám to vrátí i s úroky. Někdy mě mrzí, že nemám tmavou pleť, možná, že by se mi žilo lépe, měl bych nárok na všelijaké podpory a sociální dávky, ale mám smůlu, jsem bílý. Většina našich vrstevníků má za odpracovaných 46 roků důchod kolem 10 000,-. Když zaplatí nájem, elektriku, plyn, vodné a stočné a léky, moc jim toho nezbude, oblékat se chodí k Vietnamcům. Tak se nám odvděčil stát za naší práci. Můžeme mu za to se slzami v očích poděkovat.
  • Měly by se přesně uvést relevantní údaje o tom, proč konkrétně roste kriminalita důchodců a důvody, proč kradou. Zda je to z nouze, zoufalství či dokonce hladu nebo jen tak pro povyražení v důchodu. Takhle podané, bez dalšího, je to opět pouze další rádoby důležitá "novinářská informace" !!!
  • Jo,někomu krádeže projdou a je z něj ,,vážený člověk,, a někdo holt smůlu má.....důchodci kradou bud,že jsou zloději nebo z hladu a to je tedy lepší si zajistit hotel s vycházkou na dvoře než umírat hlady.....
  • Je smutne,ze duchodci z hladu kradou a nemaji zadnou ochranu a chudaci Ti,co zustali sami...Stari nemohou za svou neschopnost,zapominani,tezce se orientuji v teto dobe,celi ruznym nemocem,jsou slaby,takove stari zkratka je.Stat by jim mel pomoci,aby meli stari klidny zbytek doziti,plne radosti co jim zbytek casu zbyva a netrapili se na stara kolena,nehladoveli,je to ostuda statu,ze to tak dopusti..Komousi se o lid starali,byl tu nadbytek vseho a nyni lide diky bide,rozkradeni tu vseho,zivori a pak delaji i zoufale veci....Jsou i chudsi zeme,kde nekteri lide nedelaji,neplati si na duchod a duchod presto dostanou a mohou dozit v klidnem stari...Mladym stat prispiva na studia,zdarma na bydleni,splati cast na auto,pomaha lidem,je to v zemich,kde bychom to nejmin cekali...
  • Je to vizitka kapitalismu!
  • Zřejmě maj žrát kobylky, jako svatej Jan na poušti.
  • No a co, jen ať kradou, krade každý, dokonce politici a justice, to je teprv taková profi zlodějina.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit