Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenom staré tváře, které této zemi nepřinesli nic dobrého- pouze korytyzmus.
  • Tak Zeman, to ne, velký žvanil a skutek utek.
  • Být Zemanem, už bych to nedělal. Ztratil důvěru lidí a"Zemanovci " propadli i u voleb. Ano, existovala dohoda, mezi ODS a ČSSD, že po Klausovi bude prezidentem Zeman. Ale cesta přímé volby mu pobyt na hradě uzavřela.
    • Lery, nebyl bych si tak jist. Když se podívám na to naše ovčanstvo jak se nechá utáhnout na vařené nudli...
  • Co se starejma dědkama?? Ať sedí doma na zadku a užívají si důchodu. *11*
  • Hm Zeman který nedal zavřít Grose a jemu podobné by chtěl na hrad to snad ne. Na to měl myslet dříve když byl u moci a mohl dělat pořádek v politické scéně. Jeho kandidaturou si ČSSD nepolepší.
  • Nejsem zastáncem soc.dem. strany,kdysi mi vadil i Zeman. Souhlasím, že dnes mezi navrhovanými na prezidenta mi vychází nejlépe. Ano, pane Foldyno,souhlasím s Vámi.
  • Zeman je jeden ze zakladatelů toho co teď máme. V době kdy nastupoval do vlády, vyměnil program o boji proti korupci za opoziční smlouvu. Tím zastavil veškeré stíhání lidí co rozkradli tento stát. Gros tomu nasadil korunu, a je vymalováno. Zeman nejvíce uškodil této republice. Asi bude lepší, když bude na Vysočině dál popíjet becherovku a ve vzácné době střízlivosti předvádět svoje bonmoty.
  • Už tam jenom scházi Jyrka Paróbek řečený Pandur *2* *2* *2* *2*
  • Další brontosaurus vylézá ze sluje. Ať zůstane radši na vysočině. *6* *7* *9*
    Na presidenta je už stejně "přestárlej", rozumbrada co zadlužil ČR. *13* *11* *16*
  • Oproti těm zjevům na kandidátkách je to nejmenší zlo. I když je to taky dobytek a člen party PRIOR *16*
    • ho*no navrhujes ... jsi NULA ... já: Bolek Polívka :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit