Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ubližovat fyzicky slabším, ženám nebo dětem může jenom ubožák který se neumí ovládat. Zbabělec který radši jde a zmlátí někoho u koho ví že se mu neubrání, kamenem do hlavy takovýhle lidi. Já osobně když mám někoho rád, tak mu rozhodně nebudu ubližovat, ale naopak ji budu bránit a chránit - to by měla být pro každého chlapa povinnost.
    • A dopadneš jak M. Velíšek z Novy.

      Tvoje rodina se jistě bude rozplývat radostí nad tím, že jsi bránil a chránil cizou ženu před fackou a zaplatil za to životem.
      • Žádnou rodinu nemám, už roky cvičím a věnuji se boxu a nikdy bych nedovolil aby přede mnou nějaký ubožák ubližoval někomu slabšímu, Ten pocit kdy se nemůže člověk nijak bránit a ikdyž prosí tak ho ta tupá hlava mlátí dál protože má v hlavě jen nablito bych nikomu nepřál. Ti co něco podobného zažily se mnou určitě souhlasí. (Docela vtipný je když tu osobu potkáte po deseti letech a máte o 20kg svalové hmoty víc, tak ten dřívější bouchač začne mít najednou bobky a radši zdrhne)
  • třetina žen v ČR aspoň jednou dostala doma facku a 90% mužů v čr zažívá doma psychický teror *2*
  • Jen zamindrákovanej ubožák bije ženskou *2* *2* *2*
    • Říká ten, kdo má desetiletí zkušeností s mnoha ženami. ...
      • No čekal která potrefená husa se ozve *3* ,zajdi si vymačkat uhráčky *2* *2* *2*
  • Podle tohoto výzkumu by musel být každý třetí nebo dokonce druhý muž brutální agresor, což je nesmysl *8*
  • Mě moje nová manželka řeže každý den. A líbí se mně to!
  • Vymaštěný feministický nány, který chtěj víc moci a víc peněz. Pracující bílej muž začíná bejt lovný zvíře. Bandy přiteplenců, pedofilů, feministickejch zrůd se spojily do honu na normalního chlapa. Ale voni vám poměrně brzy muslemíni, který tu za chvilku nastolí nebetyčnej islám vysvětlí, jak to je s vochranou ženskejch a teploušskejch privilegií a práv. V těchhle zemích totiž přiteplenci neexistujou a ženský drží hubu. Možná už je načase si svýho chlapa začít vážit ...
    • Nikoli palailogos-totální Vypastlanos!
      • Další podobně chytrej? Hele, s váma se roztrh pytel, nebo žeby ty sis ....
    • Chudáku.
      • Argument? Tos musel vyškrábat celej vobsah mozku ....?
  • Dánové jsou furt ožralí tak je potom mydlí, víme jak jezdí chlastat k nám a sežerou se jako prasata, je to import západní "kultury"-
    • Zato Rusáci asi vůbec nechlastaj. Ti když s Leninem dělali revoluci tak byli tak ožralí, že říjnovou revoluci udělali v listopadu. *1*
      To je zase import východní "kultury".
      • Ale chlastaj také bébéčko, ale rozdílný měsíc v té jejich revoluci nebyl dán tím, že by byli tak ožralí, ale jiným kalendářem, který v té době Rusko používalo. To jen tak na upřesnění.
        • Ano, používali stále juliánský kalendář, který zavedl římský císař Julius někdy v 1.století. V Evropě se používá gregoriánský kalendář zavedený reformou papeže Gregoria v 16.století. A že nevíš proč je ten gregoriánský kalendář správnější? Schválně. *2*
          • Správnější je v tom, že je s ním větší sranda. Můžeš se třeba někoho zeptat, co se u nás stalo 10.1.1584 a když nebude vědět, tak řekneš, že ho...., jelikož takový den neexistoval *1*
  • Jak už je zde napsáno, tak mnohdy za domácím násilím je alkohol.
    Přitom je zajímavé, že daleko větší kampaň je vedena proti kouření, než proti alkoholu. Mně by přišlo naprosto logické, kdyby tomu bylo právě naopak.
    Právě ten alkohol způsobuje nejvíc problémů (nehody, násilí všeho druhu, rušení nočního klidu, vandalismus atd.
    Proč není alkoholu věnována přinejmenším stejná pozornost jako cigaretám? Proč není alkohol označen odstrašujícími nápisy? Proč v TV (a jinde) vidíme běžně reklamu na alkohol všeho druhu?
    Zkuste se sami zamyslet nad tím, jak byste reagovali na to, že by se va trhu najednou objevila dětská náhražka cigaret a potom se zamyslete nad tím, jestli vám vadí dětské šampaňské.
    Už na tomto porovnání zjistíte, jak jste ovlivněni mediální masáží. Že vás žvýkačkové cigarety (dříve běžně k dostání) pobuřují daleko víc, než ten dětský jakoalkohol?
    Přijde vám to správné a normální?
    Představte si, že dnes přijdete domů a vaše dítě s kamarádem budou mít v puse jen stočená papírek jako cigaretu? Bude vadit? Nebude? Nebo si budou nalévat dětský šampus. Bude vadit nebo nebude?
  • To ta moje žádné násilí neviděla............Po týdnu začala vidět na jedno oko....... *1*
  • Za domácí násilí můžou drogy,alkohol a ženy!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit