Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To ta moje žádné násilí neviděla............Po týdnu začala vidět na jedno oko....... *1*
  • Vyměním ženu s bubnem za jiný bicí nástroj.
    • Je přiměřeně opotřebená nebo dokonce po GO?
      • Tak akorát, aby se vešla do těch 32%.
  • Podle tohoto výzkumu by musel být každý třetí nebo dokonce druhý muž brutální agresor, což je nesmysl *8*
  • Do dvou věcí se bije do bubnu a do ženy *1*
    • Vás někdo asi hodně bil do hlavy
      • To je Indické přísloví *1*
        • ti indiani to maj vymakané, jen tu v evropě nam svazují ruce.
  • Jak už je zde napsáno, tak mnohdy za domácím násilím je alkohol.
    Přitom je zajímavé, že daleko větší kampaň je vedena proti kouření, než proti alkoholu. Mně by přišlo naprosto logické, kdyby tomu bylo právě naopak.
    Právě ten alkohol způsobuje nejvíc problémů (nehody, násilí všeho druhu, rušení nočního klidu, vandalismus atd.
    Proč není alkoholu věnována přinejmenším stejná pozornost jako cigaretám? Proč není alkohol označen odstrašujícími nápisy? Proč v TV (a jinde) vidíme běžně reklamu na alkohol všeho druhu?
    Zkuste se sami zamyslet nad tím, jak byste reagovali na to, že by se va trhu najednou objevila dětská náhražka cigaret a potom se zamyslete nad tím, jestli vám vadí dětské šampaňské.
    Už na tomto porovnání zjistíte, jak jste ovlivněni mediální masáží. Že vás žvýkačkové cigarety (dříve běžně k dostání) pobuřují daleko víc, než ten dětský jakoalkohol?
    Přijde vám to správné a normální?
    Představte si, že dnes přijdete domů a vaše dítě s kamarádem budou mít v puse jen stočená papírek jako cigaretu? Bude vadit? Nebude? Nebo si budou nalévat dětský šampus. Bude vadit nebo nebude?
  • Jen zamindrákovanej ubožák bije ženskou *2* *2* *2*
    • Říká ten, kdo má desetiletí zkušeností s mnoha ženami. ...
      • No čekal která potrefená husa se ozve *3* ,zajdi si vymačkat uhráčky *2* *2* *2*
  • Já když to Notovi správně nevyhulím tak mě taky seřeže jako psa, a to nejsem ženská ale gay.,zapoměl jsem že už nejsem tečka ale bb nebo Lumírek či Anna taky Kočičák!!Tak pardon.
  • tomascech
    Zajímavé je, že na posledních místech žebříčku jsou země s velkou islámskou a černošskou menšinou.....
  • Ony to chtějí.
    Zaznamenali jste úspěch mezi ženami, který dosáhla kniha 50 odstínů šedi a její pokr.? *1*
  • a k čemu zase to bádání bude? zase jen tahání peněz na tzv. projekty a podobně. ženské stejně nikdo nepomůže - ještě ji tak akorát pomluví, že dobře jí tak, neměla si ho brát / žít s ním...atd. navíc pravděpodobně je na muži finančně závislá, nemá kam jít a pokud nemá práci nebo špatně placenou, děti ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit