Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • „Je velmi znepokojivé, že podle zpráv z Bílého domu měl prezident v prvních hodinách z vývoje před Kapitolem radost. Potěšilo ho, že se demonstrantům podařilo proniknout do Kongresu a přerušit hlasování o certifikaci volebních hlasů."

    Ještě,že takového nemáme na Hradě.


    • No - když se to tak vezme, tak na Hradě nemáme nikoho...

      Hradní sídlí na LDN Lány...

    • Ten Trumpeta se chová jako obyčejný komunistický hulvát na východ od nás v Bělorusku. To ten náš MAN má mnohem sofistikovanější způsoby.

  • "Podle agentury AP bude Trump prvním úřadujícím prezidentem za posledních 152 let, který se z vlastního rozhodnutí nezúčastní oficiálního předání moci svému nástupci."

    .

    No a co? Obama byl zase prvním černým prezidentem USA. A na tom, že je to poprvé je automaticky něco špatného?

  • Zajímavý pohled na věc  odkaz

  • Je to pana presidenta D. Trumpa privátní věc a zbytku světa zbytečná starost!

    • Máte pravdu,je to jeho věc .I když Donald to dělá proto,že se bojí lidí.On nikdy nebyl

      slušnej člověk,přetvařoval se.Až nyní,když voliči mu ukázali,že si ho nepřeji,tak zcela

      odkryl svoji tvář.

    • BSL 4 či BSL 1 zbytečná starost zbytku světa a soukromá věc Čínské lidové republiky , potažmo místního tajemníka ve Wuchanu .😇


      • Něco na tom bude 


        • Zpráva ministerstva školství USA
          vydaná 20. října 2020 uvádí, že více než třetina z téměř 20 miliard
          dolarů získaných americkými univerzitami ze zahraničních darů a smluv
          mezi lety 2014 a 2020 nebyla nikdy zveřejněna tak, jak to vyžaduje
          federální zákon, jmenovitě “§ 117 zákona o vysokých školách z roku 1965″
          (Higher Education Act of 1965), který musí americké vzdělávací instituce dodržovat.
        • Mezi těmito “dary” byly více než 3
          miliardy dolarů od Kataru, který je hlavním sponzorem Muslimského
          bratrstva; více než 1,1 miliardy dolarů od hlavního propagátora
          “radikální” islámské ideologie Saúdské Arábie; a téměř 1,5 miliardy
          dolarů od Číny.
        • Důvodem, proč je americká zahraniční
          politika na Středním východě tradičně víceméně katastrofální, může být
          částečně i to, že politici, jejich poradci a analytici, na které
          spoléhají, jsou produktem vzdělávacích programů sponzorovaných z peněz
          dárců vůči Spojeným státům nepřátelských.

        • zdroj

  • Chová se jako malý smrad na pískovišti...

    Ty jsi mi rozbil bábovičku,tak já nikam nepůjdu...

    Uražená ješitnost...

    Chování Donalda vypovídá o jeho egoistickém" charakteru" ...




    • já někdy vidím takovej trumpismozemanobabišismus a je vidět že má dost straníků

      ale třeba jenom špatně vidim , jestli to chování malého smrada na pískovišti nesdílí.

      dneska je venku krásně tak R<1

      • Nevidíš špatně...

        Jen nevím, kdo vlastně koho napodobuje...

        No jo, venku je krásně, a tak kdo můžete, běžte na procházku...

         Já ležím s velice vášnivým virem c 19 a musím říct, že mi vůbec není do ejchuchu...☹️

        • Koloběžko.1, ať se z toho brzy dostaneš a bez následků. Držím Ti palce.🙂

          • Já držím palce tobě, aby tě vir nenavštívil...🙂

            • Moc děkuji, dělám všechno co je možné a co by mě před tou nákazou mohlo ochránit. Ale člověk nikdy neví, jak říkávala moje matka "čert nikdy nespí".  🙂

              • Reakce na příspěvek:

                Já dělala také vše, aby mě vir nenavštívil, hlavně v práci = respirátor, rouška, empír, rukavice i dvoje a pořád spray anti covid...

                Každých 5 dnů antigenní test...

                A pak se povolily návštěvy a i když se testovalo, byl to velký průšvih...

                Drž se, ten vir je vážně pořádná sviňa... držím ti palce - pěsti...a přeji štěstí...

                Tvá maminka měla pravdu...👺nespí...



          • Děkuji...😉

        • tak se uzdrav jako ženská (a ne nějaká přešitá ) máš evoluční výhodu , i ta příroda v pravěku všech věků dělí tvorstvo a to je dobře i když někde by chtěli vše 50 na 50 . Někdy už mi zbejvá jen sarkasmus . Tak 😀  jde všechno líp .

          A nedělam si bžundu : ráno a večer pokrájej cibuli a pořádně si zaplač něco mi říká že se to zlepší , samozřejmě ke klasický léčbě .

          • Já nic necítím, takže nevím, jestli mi krájení cibule pomůže...

            Ale vyzkouším...🙂

            • ale pomůže , 

              soukromá statistika :

              muž 44 jeho žena 42 ,absolutně nic

              muž 51 (alergik ale nic moc ) konečná

              muž 53 jeho žena 50 (oba jak zápal plic , u něho daleko horší průběh )po měsíci oba ok

              muž 45 ani nakažený , jeho žena 44 jen ztrátu chuti , jinak nic(společná domácnost)

              muž 45 slabší na plíce nic , jeho žena 45 mimo ztráty chuti a čichu nic (společná domácnost)

              • Reakce na příspěvek:

                Musím přiznat, že cibule zatím nefunguje...☹️

              • Reakce na příspěvek:

                Dám vědět, jak krájení cibule u mě zafunguje...

  • Je zajímavé, kolik tady ten psychopat Trumpeta s bolševickým chováním, kolik tady má stoupenců.

    • Je zajímavé a nepochopitelné, kolik příznivců mají současní neomarxisté maskující se za  "liberální demokraty".

      To už jste na komouše zapomněli?!

  • Je zřejmé proč ten postižený nedoporučuje učast na te trapné akci.Ono by jich tam totiš nepřišlo ani polovina co přišla Trumpovi. Celí volby jsou podvod  a jen hledají jak to ututlat. Lidi těšte se během cca 10ti let USSA vyprovokují v čele koštěte  a loutky Bidena válka. Těším se jak pomalu pochcípaj ti co už 200 let terorizujou celí svět

  • ivislo

    Navzdory nepokojům, které vyvstaly, americký kongres po deseti hodinách jednání konečně schválil volební výsledky. Joe Biden byl jmenován 46. ​​prezidentem Spojených států .

    Toto rozhodnutí znamená konec americké demokracie a západní demokracie obecně. Před našimi očima zvítězila revoluce největšího finančního kapitálu v přední zemi kolektivního Západu. Tím však události nekončí. Jde pouze o první dějství dramatu.

  • Pan Trump je pořádný frajer! Místo něj přichází do Bílého domu takový slizký igelit podobný našemu Drahošovi. Pan Trump udělal pořádek s vtěrkama z Mexika.Postavil pro ně překrásný uvítací plot. Biden pomohl systémově rozdmíchat a výrazně podpořil hnutí BLM.  Afroamerický baraba je nyní třeba v LA pánem. Drzý a oprsknutý. Ostatně stačí se namátkou podívat na některá aktuální videa na Tube. Ještě budou kluci v USA moc a moc vzpomínat na tvrdou ruku pana Donalda Trumpa.

  • Když nějaký americký prezident pod vylhanou záminkou přepadne cizí zemi a povraždí tisíce lidí, nic se nestane. 

    Ovšem když nějaký americký prezident se vzepře Deep State, je okamžitě označen za nebezpečného zločince a hledá se nástroj, jak ho zlikvidovat. 

    Prostá logika říká, že vrah a zločinec je ten první, tedy jsou to Trumpovi předchůdci. Trump by měl s podporou armády uspořádat nové volby, kde by byli pozváni mezinárodní kontrolní zástupci z Evropy i Ruska, aby Deep State už nemohl fixlovat. A pak by se konečně ukázalo KDO BYL ZVOLEN. Evropa by sice před Bilderbergy asi padla na zadek, ale Rusko v žádném případě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit