Přejít na výpis diskuzí

Trump řídí Ameriku jako firmu. Na ptáky z FBI je ale krátký

7.12.2017 10:09
Pavel Jégl 12 příspěvků

Andrej Babiš se chystá řídit stát jako firmu. Není sám, na druhé straně Atlantiku se o to pokouší Donald Trump.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • charašo
  WOW !!!
 • vaše USácký komentáře jsou asi tak důležité, jako když mě to chytne v přírodě a nemám po ruce toalet'ák "made in EU" ! *2* *1* !
 • Měli by přijít k nám, tady se už taky začíná řídit stát jako podnik.
 • josef.servit.9
  ODS je obludně nebezpečnější, jak ostatní politické strany! Rozkradli co se dalo a teď spolu s Kalouskem škodí ČR! Přitróblé prcek Fiala tomu velí!
  • Nejnebezpečnější jsou KSČMagoři a ty co se překabátili do ÁNO a Oka můrovce. A k tomu ten hradní ožrala.
 • Trumpeta se musela podřídit rozkazům CIA,Pentagonu a hlavně zbrojarum....i židům,jinak by skončil jako Kennedy.
 • naše sekta, pardon strana řídila 28 let ve spolupráci s ostatními sektami tedy stranami tento stát jako svou "válečnou" kořist. Zlaté časy, nic nám nebránilo v rabování a drancování. Miliardy se nekontrolovaně a beztrestně valily na naše soukromá konta a tomu desetimilonovému plebsu jsme jen opakovali báchorky typu "nejsou peníze, musíte šetřit". Jó to byly časy.

  Teď ale přišel jakýsi Babiš který by chtěl stát řídit "jako firmu" tedy vyházet nás zlodějské zaměstnance a Okamura který by chtěl majitelům státní firmy deseti milionům nevolníků dát referendové pravomoci.

  ALE TO NEDOVOLÍME!!!! Demokratůru si rozvracet nedáme i kdyby na chleba nebylo.
 • Trump nemá v USA ani zdaleka takovou moc jako Babiš v ČR. Deep state se snaží svrhnout Trumpa. Na druhou stranu, je dobré že si většina lidí konečně uvědomuje, že volby v USA příliš neznamenají a moc drží úřednicko-korporativistická oligarchie. Její síla byla v tom, že si její existenci většina lidí neuvědomovala, to už je minulostí.

  http://www.epshark.cz/video/66/pat-buchanan-deep-state-chce-svrhnout-donalda-trumpa
  • josef.servit.9
   McCain a jeho parta jde Trumpovi po krku! Je to ten ullhaný John McCain, který zavinil válku v Iráku!Sdělovací prostředky jsou křečovitě proti Trampovi.Držím mu palce!
  • plus tohle http://www.protiproud.cz/politika/3505-dublin-iv-katastrofalni-ohrozeni-nasi-budoucnosti-eu-definitivne-znici-zbytky-nasi-statni-suverenity-co-donald-trump-odmitl-brusel-nadiktuje-migrantska-invaze-ve-druhe-fazi-prichazi-cas-na-czexit.htm
 • Ano, je to srovnání nesrovnatelného. Mohl se však pisatel článku orientovat více na domácí půdu, srovnat vyšetřování zejména v délce a způsobu, jako letadla CASSA, ozvučení sálu za pár milionů, zneužití vojenské rozvědky , já být jejími šéfy, tak se tak stydím a zalezu někam tak, aby mne nikdo neviděl= ale proč, vždyť pomáhali dobré věci jedné sekretářce, že tato má být také někde schovaná a stydět se s těmi dary! Úplatek jako úplatek, ale toto není přece pro vyšetřovatele či státního zástupce k šetření a zejména to, kam to došlo je hanba.
 • Srovnávání nesrovnatelného..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit