Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dívat se v USA na prezidenské volební mítinky je opravdu zábavné.Je to cirkusové představení s klauny.

    Úplně si tam představuji našeho "politika" notorického alkoholika Kalouska,který naprosto stejně lže a uráží.I náš uspávač hadů Fiala by se tam hodil.

    • Nemáte pravdu...

      Největší konkurenti by byli koblihář a hradní...

  • Je to slovník zoufalého muže, který tuší, že jeho hvězda má namále. Gerontický manekýn odejde mimo světla reflektorů - jaká hrůzná představa. Pro něho a jeho madam. 

  • PepaNeko

    Všichni lidé po svobodě netouží.

    Stále více lidí se raději smíří s útiskem, hlavně ať jsou menší sociální rozdíly.

    youtu.be/8q5O_S14KOM

    • Lidé se smíří s čímkoli,jen aby jim nevzali i to málo,co ještě mají.Nám by ke svobodě stačilo,kdyby úřady dodržovaly ústavu.V tom je tento rok památečný-poprvé byli u nás odsouzeni lidé za projevený názor.Zatím podmíněně,brzy to bude jak ve Švejkovi s Palivcem.

      V USA to teď mají horší a špatné to teprve bude jestli zvítězí ta druhá Amerika,kde žárovku vymysleli černoši.


      • josef.chmela

        Není třeba chodit daleko. I zde, na Tiscali, se za projevený názor, který zrovna nekoresponduje s názorem uplaceného novináře, nebo se sprostě nenadává prezidentovi nebo předsedovi vlády, dává 7 dnů STOP.

        • na Seznamu mi dali doživotní zákaz za to,že jsem přál smrt iránským teroristům .A když pak amíci zabili toho iránského generála,tak jsem je žádal ne o amnestii,ale aby uznali vlastní chybu.Kupodivu mi odpověděli a sice toto: "Svá rozhodnutí neměníme"!

          Takže tady na Tiscali je to oáza svobody.

  • Miloš Zeman : doma mě nazývají českým Donaldem Trumpem..

    Je třeba poděkovat Číně která nám jako jediná, zdůrazňují jediná, pomohla.

    Je to náš vrchní velitel ten Milda.

    • Říkají mu Trump...?

      S tím přirovnáním souhlasím = podle experta je to nejhorší prezident...a zmínil psychiatra...

      • Ten Opičáček (Ovčáček?!?) je nějak moc aktivní. 

      • josef.chmela

        To byl jistě takový expert jako ty, na všechno a na nic.

        • Laskavě mě nesuď podle sebe...

          Jaký expert  - hledej na internetu, šmudlo...🙂

          • josef.chmela

            Takových expertů na..eru kýbl, když přitlačím, tak dva.

            • To věřím - jsi, i tady v diskusích, velmi produktivní ve "výrobě" výkalů...

              • josef.chmela

                Reakce na příspěvek:

                Pouze reaguji na výkaly nesrovnatelně větší a sprostější.

  • Je to bída v tomhle světě, když takové figurky s chováním bezdomovce u nádraží aspirují na prezidenta velmoci, jakou je USA. 

    Někdo normální, kultivovaný a hodný respektu by nebyl? Hulvátský svět řídí prostě hulváti. 

    Ani u nás nebylo moc na výběr při volbě hlavy státu. 

  • Trump soustavně prokazuje, že je dobrý prezident. Bidenovu politicky korektní anarchii a diktát lumpenintelektuálů odmítám. 

  • V pondělí na volebním mítinku se Trump pustil do televize CNN. "Zapnete to a všechno, o čem mluví, je jen covid, covid, pandemie, covid

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    já teda nevím, jak to má mainstream v Americe, ale stačí mi ten výplach mozků co vidím tady. V rádiu covid, v televizi covid, na netu covid. Polovina lidí se vyděšeně třese hrůzou. Mám pocit že jsem se ocitl uprostřed světa, který totálně zešílel. To je snad ještě větší hysterie, než dělali ve třicátých letech Nacisté okolo Židů. Jiné nemoci a zdravotní problémy jako zázrakem přestaly existovat. Nikdo nemá chřipku, rýmu, infarkt, mrtvici....VŠICHNI MAJÍ JENOM COVID. Tsunami d..b..lity se na nás valí ze všech stran. A kdyby tu dnes přistáli Marťani, tak se bude řešit jediná otázka...JESTLI NEMAJÍ COVID. Ani se nedivím Trumpovi že se mu z té dez..informační stoky už dělá zle.....

  • josef.chmela

    Trump představuje pouze 50% voličů a jejich nízké IQ. Nic nového v USA.

    Ono je nakonec jedno kdo bude prezidentem USA.

    USA i nadále zůstanou největšími teroristy světa.

  • kde selžou slova,nastoupí zbraně.V USA jsou od toho malý krůček.Říká se,že tehdy před válkou sever-jih ta situace zrála dvě generace.Tohle asi ještě tak zralé není,ale pokud Trump prohraje,přijdeme o silné Spojené státy jako pěst Západního světa a to se všemi důsledky-úpadek dolaru,ekonomická krize,avanturismus Číny a Ruska atd.Bojme se toho,tento stát nezvládne ani coronu. 

  • no snad už budou mít Američané napodruhé rozum.. ale trochu se třesu, pač bych nikdy nevěřil, že zvolí ducka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit