Přejít na výpis diskuzí

Trump trvá na bariéře u Mexika, může být i ocelová. Vyrábíte krize, vzkázali mu kritici

9.1.2019 11:46
šar 8 příspěvků

Americký prezident Donald Trump v úterý (dnes ráno SEČ) v televizním projevu prohlásil, že "na žádost demokratů" souhlasí s tím, že jižní hranici USA s Mexikem nebude chránit betonová zeď, ale ocelová bariéra. Na sumě 5,7 miliardy dolarů (přes 127 miliard korun) pro její financování šéf Bílého...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • TheGGG

  migrace neřeší nic a nikdy neřešila... sluníčkáři jen lžou a na celé věci parazitují, všem co umí anglicky doporučuji toto klasické video:

  https://www.youtube.com/watch?v=LPjzfGChGlE

 • Dnes jsem na satelitu sledoval diskusi protivníků stavby. Hlavně tu argumentaci - použijme moderní technologie místo zdi...Jakou mají na mysli, která zastaví hordy vyhladovělých pologramotných divochů?

  Drony? Laskavé kamery? Ani jeden reálný návrh, jen kecy.

  Kačer jim řekl, že jako bohatí lidé by měli zbourat ploty kolem svých domů a jednat stejně jak navrhují. Koukali jako tydýti. Kačera nemusím, ale proti hrubé síle, jen stejná záplata.

  • Jižní Amerika nejsou v žádném případě "hordy vyhladovělých pologramotných divochů".

   Jsou to dědicové vyspělých civilizací.

   Pologramotní byli spíše conquistadoři, kteří jejich země zničili pro větší slávu boží.


 • Donalde, dobře to tam vedeš! Zejména nazýváš věci pravými jmény. Desítky let jezdí do USA na krátký výlet naprcané mexičanky. Aby tady odrodily, spíš vrhly a malý smrad tady mohl neomezeně parazitovat na systému. To by se nelíbilo nikomu. Na vrcholu plotu, by pomohl i žiletkový drátek! Evropa ti drží palce!

 • KIMCID

  nej ekonomika světa a nemá na platy státních zaměstnanců 

 • KIMCID

  ano dejme ocelárnám práci už se v Detroitu rozpadají

 • Trump soustavně prokazuje, že je excelentní státník.
  • No - excelentní by byl. pokud by si stáhl vojáky ze všech okupovaných území alespoň jako v Syriia posadil je na mexickou hranici.  Vyšlo by to levněji a neproklouzla by ani myš. A to by mu ještě zbylo na pomoc policii při udržování pořádku a stíhání drogvých mafií....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit