Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdarec súdruzi *1*

    v jakém stádiu je dnešní agitace rudého klauna ZléhoBTWjurahrdinyPutinaKulihracha ?
  • Co Rus, to terorista!
    • Ne všichni, jsou tam výjimky. Ty jsou ale většinou na Sibiři.
    • co V.I.L. to de b i l
    • Já nejsem terorista. Já jsem chudák žijící v CCCP!
      • Že jsi chudák především na duchu je patrno. ani nemusíš být ze CCCP *1* *1* *1*
      • Ale já ano! Jsem Novorossiec!
        • Novorosijec? To je něco jako choromyslný? To už dávno o tobě víme *1* *1* *1*
  • A u nás je hladomor...
    • To máš blbý. U nás ne. Ale u tebe to bude spíš mániodepresivní schizofrenická diagnóza *1* Ale ani to se nedá jíst. Blbý lidi taky lidi*1* *1*
    • To se všeobecně ví.
  • U nas vsjó perféktnojo! Vsjó banký vlastnívajut gerój tovóryšč Pútin! Éto chorošó!
  • Dialog mezi Berlínem a Moskvou musí pokračovat a musí se zaměřit na dosažení rozhodnutí, přitom konfrontace mezi Ruskem a Západem neexistuje, prohlásil šéf německé diplomacie Frank-Walter Steinmeier.
    • Éto chorošó. Da zdrávstvujeť tovóryšč Gítler!
    • Na Rusa platí jedině pořádný klacek. Zahnat zpátky do stepi a nepustit mezi lidi.
      • Přesně na blbečky jak ty jsou zvědaví. Když je tak vyvoláváš a toužíš po nich tak přijdou a umlátí tě jen čepicema *1* *1* *1*
      • Běž něco dělat makakovo howno. Diskuze tu zasíráš pravidelně, jsi těžce společensky vytížen. *15*
      • Diplomaté mají jiný názor než ty, kundismrade Simone..hi..hi
  • Politika Ruska vůči Ukrajině, jeho aktivity v Sýrii a usmíření s Tureckem svědčí o snaze ruského prezidenta Vladimira Putina vytvořit kolem Ruska „nový ambiciózní světový řád,“ píše v úvodníku pod titulkem „Velká Putinova hra: strategie na třech frontách“ šéfredaktor turínského listu La Stampa Maurizio Molinari.
  • Ruská dálkařka Darja Klišinová vystoupí na Olympiádě 2016 v Riu de Janeiro, informuje agentura R-Sport s odvoláním na Reuters. Hurá, všichni zde na Tiscali ti to přejou, děkujeme.
    • *1* *1* *1*
    • Chudák ďévočka žije v chudých USA.
  • A jsi opálený??? *16*
  • My obyčejní lidé se máme dobře. My daně neplatíme, takže se nás to netýká!
  • Ještě více chudnou obyčejní lidé, díky na ně uvaleným pokutám, sankcím, věčné zdražování, a dalším platbám. Protože na to, aby splnili podmínky prostě nemají peníze. Tak se musí zadlužit. A když nemají na platbu splátek, vrhnou se na ně exekutoři a rázem jsou pod mostem. To je cíl politiků !!!!!
    • Lžeš! Já žiju už deset roků na sociálce a nedlužím nikomu ani korunu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit