Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to já jsem se ještě ani takto daleko nedostal a jediné, co si dokážu někde u někoho objednat jsou takové ty klasické placky, jak se vždycky nosí třeba na demonstracích nebo něco takového... na 3D tisk si myslím, že mám ještě času dost a bude to ještě chvilku trvat, než se k něčemu takovému dopracuji :-)

  • Kupoval jste někdo v poslední době domu 3D tiskárnu? podle čeho by se měla ideálně 3D tiskárna vybírat? kolik tak stojí kvalitní??

    • Co přesně by jste chtěl na tiskárně tisknout? a máte s 3D tiskem nějaké zkušenosti? dobrou 3D tiskárnu pořídíte klidně kolem 30 tisíc korun, a potom na kvalitě výrobku záleží také na strunách, které budete do tiskárny používat.

      • Potřeboval bych tisknout hlavně malé součástky do našich strojů, a také bych na tom chtěl dělat zakázkovou výrobu, kde tedy kupujete struny? a jakou tiskárnu používáte?

        • Doporučuji se podívat do obchodu nc. cz, odkud jsem kupoval kvalitní 3D tiskárnu, a objednávám si tam i struny k tisku. Normálně jsem si tam volal, a nechal jsem si poradit, která tiskárna je nejlepší. 

  • Redaktor, který po sobě neumí zkontrolovat článek nebo větu je hňup.
  • snažila jsem se sebevíc, ale Kostatiku jsem na světové mapě nikde nenašla. To si to páni redaktoři neumíte po sobě ani přečíst a opravit?
  • Vypátrat kdo mu to udělal a taky mu něco uříznout. Oko za oko, zub za zub.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit