Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To mi připomělo jednu radu:"Máš ho malej? Nezoufej. Strč ho do úlu a zabouchej!" *1*
  • Kdepak jsou tuleni stulení,kde mají chaloupku tulení?Kde mají světničku kdo to ví kdopak mi na to odpoví?Ty ne já ne chaloupku mají v oceáně.
  • Jaký rodiče takový děti *15*
  • Bohužel lidé vnímají tuleně jako roztomilá zvířata, přitom to jsou šelmy. Doufám jen, že neponese zodpovědnost ZOO, ale zato tento případ přinese poučení pro nepokorné rodiče, kteří už neví, jak by svým ratolestem zpestřili život. Příroda opět ukázala svou sílu a člověku byl uštědřen výchovný pohlavek.
  • Nejspíš i tuleni mají své dny.
  • Řeknu vám proč začali kousat, protože si chrání svoje území a věřte, že v ZOO ho příliš nemají. Tak si. vážení rodiče, ty svoje smrady příště lépe hlídejte a tuleně nechte na pokoji.
  • Haranti rozcapený,dobře jim tak !
  • Dobre jim tak... Nemaji tam ty pazourky strkat... A urcite si jeste byli stezovat u reditele, jak je mozne, a hlavne, jak se vubec ti tuleni opovazili kousnout jejit deticky do prsticku... Sezrat je ti tuleni meli... Aspon by byl klid... *1* *1* *1*
    • Dobry vecer Jano ,mate pravdu,ale dnesnim detem nesmite nic zakazovat ani je vychovavat.
      To je prece Nasili.
      • Ano, bohuzel mate pravdu... Dospeli jsme tak daleko, ze nesmime vychovavat ani vlastni deti... *16* *16* *16* Jsem moc statna, ze jsem se narodila v te dobe, kdy mi od maminky prilitla facka a nikdo se nad tim nepozastavil... Protoze obe jsme vedely, za co to bylo... A ze ta facka nebyla jen tak... No, a bylo vychovano... A dneska??? Maminky se boji na rvouci dite jen podivat... Radeji ho budou nesmyslne premlouvat, nez aby ho jen malinko placly po zadecku... Co kdyby se nekdo dival... *16* *16* *16* A tak se vychovavaji mali smradi a spratci, kterym nic neni svate... *16*
        • Máte úplnou pravdu, nedávno jsem viděl na parkovišti u obchoďáku jak asi osmiletá holčička "otvírala" dveře SUV AUDI tak že do nich zevnitř kopla a samozřejmě promáčkla dveře vedle stojící Octavie, maminka na to nic jen se šla podívat jestli se neodřelo její auto, a pak řekla "ještě že jsi neodřela dveře, tatínek by se zlobil", odpověď holčičky zněla, "no a co? tak tady nemá stát s tím krámem", "maminka" se usmála a šli nakupovat!! *16* *16* *16*
          • Typické voličky pravice! *12* *12* *16*
  • Rodicum dat zleva i zprava po jednom,ale poradnem pohlavku.Az si priste bude jejich
    zlaticko pohrat s opicemi nebo medvedy ,tak otevrou klec?!Pes take kousne,kdyz mu
    omezujete jeho misto.
  • když jsou rodiče hloupí a nechají děcka málem vlézt do bazénu .... čemu se divit, leda jejich neznalosti či lenosti....ani u lidí nevíme co si myslí a co se může stát , natož u zvířat.... snad nechtějí dát tuleňům náhubky aby jejich ratosleti mohly co chtějí... KDEPAK JE ODPOVĚDNOST RODIČŮ???????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit