Přejít na výpis diskuzí

Turci obvinili český pár z terorismu. Pomáhal kurdským milicím

17.11.2016 12:55
34 příspěvků

Turecko obvinilo dvojici Čechů, kterou zadrželo v uplynulých dnech, z toho, že jsou členy teroristické organizace. Turecká policie našla u českého páru materiály, ve kterých se zmiňují kurdské milice. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • No včerejší výpověď otce zadržovaného, hovoří jasně.
 • Jeden uprchlík stojí německé daňové poplatníky přes 300 tisíc korun *7*
 • píše na netu expert na Turecko, že ty dva tam čeká tvrdý soud a dlouhý několikaletý žalář. Moc pěkně se to čte. Pořád si blbečci zahrávali...... Nikdo nemá ve své zemi rád záškodníky.
  • bezregistrace
   tak co tu děláš mazej
  • A proto je na čase vyhodit ze země Amnesty International *3*
 • Fandím Asadovi *14*
 • dobře jste udělali! Blbka s tím bezmozkem už to potřebovali! Jak vyšlo najevo, tihle dva pacholci zdrhli z deportace protože už byli jedenkrát chyceni a nyní se nuceně vraceli domů. Trhli se z transportu a znovu oblékli maskáče. Takž pokud je předhodíte svým vojáčků jako živé terče bude to pedagogické a výchovné. Ministerstvo zahraničí má i důležitější úkoly než permanentně pečovat o 2 nenapravitelé drbany. Drbany kteří si tady zaplatí minimální zdravotní pojištění, ale když k něčemu dojde budou uplatňovat maximální sazbu. Nechat je tam v base pojít jak potkany! Komu není rady, tomu není pomoci.
 • Pokud šli likvidovat to na videu, tak bych je hned pustil.

  http://redir.netcentrum.cz/?noaudit&url=http%3A%2F%2Fwww%2Emiscopy%2Ecom%2Fwp%2Dcontent%2Fuploads%2F2016%2F09%2Fslaughterhouse%2Dstyle%2Dmass%2Dkilling%2Dislamic%2Dstate%2Emp4%3Fid%3D0
 • Žoldák je jen nástroj o který někdy bojující strana přijde. Pokud chtěli adrenalín tak si mohli postit 3d hru. Nechat je na pospas své volbě. Nelze pořád beztrestně do všeho vrtat. *3*
 • Kdo chce kam, pomozme mu tam. Oba věděli, že jdou do rizika a bylo by chybou, kdyby za ně stát musel zase vyplácet horentní milionové "výkupné". Zapomněli, že jdou do rizikových oblastí, kde i za škaredý pohled se trestá. Jsou dospělí a proto musí za své chování a činy nést zodpovědnost. A měli by si okusit turecké vězení, aby až je propustí a jednou budou ve vězení u nás doma za totéž, mohli porovnávat. Příklad, kdy i dospělí jsou horší, než "puboši".
 • Určit kdo je větší terorista jestli Kurdové, kteří tu a tam něco vyhodí do vzduchu, nebo turecká armáda, která jim zase vybombarduje vesnici je velice těžké. Markéta si zvolila stranu a způsob jakým chce pomáhat. Co ale nechápu je organizovat demonstrace před tureckou ambasádou, pálit turecké vlajky, fotky vyvěsit na internet, poskytnout pár rozhovorů TV, sebrat kurdské symboly a doklady o spolupráci a s nimi vyrazit do Turecka. To ani jinak dopadnout nemohlo. Markéta si vybrala zemi, která je jejímu srdci nejbližší a tak by se o její propuštění do vlasti měli postarat hlavně Kurdové, ne český daňový poplatník. Děvče si zvolilo boj a s ním spojená rizika, zrovna tak už dnes mohla dělat dě.ku islámskému státu, nebo být zavřená u Asada, nebo ležet někde v poušti s dírou v hlavě. U nás se pořádají sbírky pro děti na vozíčku a stát utráci za dobrodružné výlety o něco starších dětí.
 • karban.milan
  Oba jsou dobře vycvičení žoldáci s AK64 a věděli do čeho jdou. Nyní musí být potrestáni podle práva země, kde porušili zákon.
  • pozor odborník pohovořil
   • karban.milan
    Oba to přiznali v reportáži ČT24 na kameru, nechali se vycvičit a nafasovali zbraně, co to znamená asi?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit