Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Se zlobivý prezident dekoruje titulem Vajíčkový Král.Děje se tak zpravidla veřejně a při oslavě výročí nebo státních návštěvách.Není jiná varianta.Ten na Hradě je zalezlý a jen periodicky vystrkuje nos.Třeba u nás na nedávném setkání s ním.Na náměstí museli mít všichni ruce ven z kapes.Rozhodla PČR.Tak jo.Uvidíme....... letos.
    • Tak k nam do fabriky když přijel pussybecher tak od rana tam byli policajti a to nevime jestli někdo nebyl i s dalekohledem na střeše,pracujcí se nesměli na nic zeptat a pouze vybrana soudružka mohla položit předem definovanou otazku při besedě s pussybecherem(teda to jsme to ještě nevěděli co je zač v hovorech Lan).No manyry jak za komančů.A jinak koukam že po něm přijde sam Bureš a ten nam teprve prožene perka protože každý danový unik je z jeho statního rozpočtu,protože všichni musí platit daně do jeho soukromá účet fíó.
      • vy si vymýšlíte, ale blbě, víte, i lež chce jasnou mysl...
        • víš co je na te lži nejhorší , že to tak bylo.Těžko vysvětlit je třeba zažít,ale to nevadí.
          • Kolipak otazek jsi polozil tem presidentum, kteri byli pred nim? A je snad ochranka nehlidala?
            Pokud vim, VK trefili jen jednou : smula, z hraskem z pistolky, *3*
            • žádnou,ale Havel měl stisk ruky ala lekla ryba,ale z těch co jsou po něm mi připadal nejlepší a fakt vochlasty nemusim,teda ani narcisy.Protože u jednoho bych měl strach že mi sebere pero a druhýho že mi pozvrací.Jesti byl Havel pod vlivem tak nikdy na veřejnosti a nikdo netvrdil že ma virozu tam je ten rozdíl soudruhu Minaři.
    • A prave to je ostuda. Z tohoto hlediska - z hlediska pristupu k re[resentaci statu vladnou v CR
      "turecke pomery" a Turecko vedle CR vypada jako civilizovana evropska zeme. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit