Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • u nás je vrchol,co si někteří lidé a hlavně mládež vůči našemu presidentovi dovoluji a vše beztrestně.Takoví by měli být stíhání i u nás.Pár blbečku z Prahy a studenti,kteří prd pamatuji co bylo před rokem 1989 a dělaji ze sebe chytrolíny.
    • Na to je jednoduchá pomoc. Urážka veřejného činitele, nebo pravdoláskařský zákon o zpochybňování demokratických principů. U organizátorů červených vložek i pokus o destabilizaci státu a velezradu a cajti co dam dohlíželi, aby se vložkařům nic nestalo, za naše daně k novému roku propuštění ze služebního poměru. Pak by byl klid.
    • No on ten náš prezident... notorický lhář a sprosťák. viz. /www.youtube.com/watch?v=LnwvjzP3kvA , a nežaluje. Proč? Hádejte...Největší obranou politika je poctivost, slušnost a odvaha s touto výbavou se v dnešním světě prosadit. Politk by měl odhlédnout od své osoby a a prosazovtat ideje, které nevlastní, které ho přesahují a neslouží pouze k sledování jeho populistické křivky. Já si dobře pamatuji období před rokem 89. Příběh který jsem zažila. Seděli jsme v kině a dávali filmový týdeník, kde nás krmili úspěchama tehdejšího režimu... Byl tam záběr na labutě, jak vzlétají z vody a v tom jeden z diváků zavolal: " Husáku, přidej." V té době byl prezident Husák. Ten den se již nepromítalo, protože se rozsvítilo a začalo se s vyšetřováním, kdo to byl?! Takže pokud se oháníte vzpomínáním před rok 89 tak si trochu podrážíte nohy. Jen tak mimochocem... viz video... co si Zeman dovolí vůči nám je daleko horší. Zatahuje společnost do svého virtuálního, manipulativního a prolhaného světa. Jen hlupák si nechá vzít svobodu i po projevu.. Prezident není nedotknutelný.... Náš prezident je soudem uznaný lhář a nikomu to nevadí?
      • Ona Alenka jednou jistě se svým idolem panem knížetem uvítá englickou královnu oním populárním slovíčkem jako že je "pretty and nice curly pussy"....
        A Pussy Riot se jistě zaradujou....
      • Alenko, vrat se do rise za zrcadlem: kecas jak Palackej. Alespon v zaveru sveho "projevu". *3* *14*
      • přijela jste ze země za zrcadlem? poctivost, slušnost u politika? jako předpoklad? za Husáku přidej nikdy nikdo potrestán nebyl, to si tedy přečtěte tehdy platný trestní zákon, který mimochodem, platil ještě dlouho i za opilce Havla.

        do vulgárního manipulujícího světa prolhaného a plného korupce nás zatáhl právě Havel a jeho donátor pan Schwarzenberg, Zeman aspoň jako prezident, říká to, co si myslí a nestará se o kapsu svou a své profláknuté zahraniční rodiny, na rozdíl od toho Káji, ten se dokonce tím, že korumpoval, chlubí,. Já bych mu jen připomněla - všeho do času.

        a vy si neotírejte hubu od Zemana, který byť jako předseda vlády nestál za moc, jako prezident je zcela jasně z kandidátů nejlepší a buďme rádi že byl zvolen právě on, dnes , když si jdu koupit známku na dopis, nemusím říkat, jako v dobách konce ČSR a začátku ČR - dejte mi nějakou, kde není portrét státníka, dnes už jsem zvracela.
    • kdyby se nechoval jak prase tak si to nikdo nedovolí,lhal v už v kampani,opilecký výstup na klenotech,viroza,lezení do zadku Rusku a pod.,propuštění Mináře bez prověrky a ty ho soudruhu velebíš.Mezi nami ten student v Turecku ma pravdu,pravda vyslovená v době kdy vládne lež je rebelie ,tak to sedí v každé době.
      • To stejné se dá přičíst Havlovi, chlastal jako prase, dělal ostudu, vymyslel humanitární bombardování a strašně lezl do řiti amíkům. Okolo sebe měl lidi bez prověrky taky. *12* *16* *12*
      • tedy vy máte toho Erdogana přečtenýho.... *15* *15* *15* *15* *15*
    • A co s těmi pisateli tady, co urážejí presidenta Havla a Klause ? A to nejsou studenti. Chce to jeden metr *14*
      • Já jsem nevěděl, že máme 3 prezidenty a druhý byl jakýsi Klus. Ale když by jsme měřili stejně, tak se zde urážel i Gotwald, Husák atd. Takže bych raději držel hubu. Ještě být s takovou pí.ou na jedné cele! To by mi ještě chybělo!
      • Pokrytče, porovnávej porovnatelné. Te turecký puboš řval na ulici, ne na netu. *16*
        • A jaký je v tom rozdíl? nadávání je nadávání, nebo máte jiný názor? *14*
          • No jistě! Řvaní na ulici je diametrálně odlišné, než "řvaní" na nějakém webu. To se ale normálnímu človíčkovi vysvětlovat nemusí. A pitomci to stejně nikdo nevysvětlí. *1* *1* *1*
            • Prosím, zkuste mi to vysvětlit. Díky, pokusím se to pochopit *14*
            • takže vaši to už vzdali?
      • Klaus ukrad pero v Chile a oni to natočili ,tak jim vyhlásíme válku ne,neni vam to divný ty pomluvy.
  • Jakpak by asi dopadly Pussy Riot s podobnym "protestem", jaky predvedly v moskevske katedrale pokud by jej predvedly v turecke mesite? *3*
    • Tak já bych ty košišky navrchl na cenu Váslava Hafla.
    • to je zajímavá otázka a dále je zajímavé, jak hlasitě by se jich naše celebrity zastávaly...
  • a co na to Člověk v tísni? ČT? MF Heute: LN? a všichni mimořádní příznivci demokracie? já předpokládám, že se, jako je u nich zvykem, shromáždí s červenými kartam,i před vyslanectvím Turecka i před jeho zastoupením v v NATO *2* *2* *2* *2* *15*
    • A proč by naši novináři postávali před vyslanectvím Turecka? Mají dost lítání za tím naším blbounem *2* *2* *2*
      • Ty nafasuješ taky 4 roky. *1* *1* *1*
        • Nemuze, id.oti jsou v Klausistanu chraneni.
          • ted je to zemanistan jinak jeho důstojný nástupce,super zloděj pak super hňup,no nevim co bude do třetice.
  • Ale kdepak přituhující režim. Pouze obranná strategie před dalším majdanem řízeným z USA. Turci taky nejsou blbí, to si jen v USA a EU myslí někteří politici *3*
    • Erdogan pomalu ale jistě od svého nástupu k moci táhne zemi zpět ke středověku co se svobody smýšlení týká, to je jasné od začátku...
  • Něco jiného je mít svobodný a dospěle zralý i přínosný názor na věc tzv. ze života.. a něco úplně jiného je to, když si např. nějaký nevyzrálý vocas či jiný a něčí čuránek.. co pro svoji rodinu i zemi ještě nic pořádného neudělal či ani neví o čem je vůbec život, otvíral takto veřejně, drze a naprosto neuctivě k představitelům země či jiným "dospělým"..svoji nevymáchanou hubu s otázkou, kdo mu dává k tomuto právo !!! .. Turecko je velká země s bohatou tradicí i historií, svých předků, kde mají v úctě právo poroučet a vládnout "dospělí, moudří i zralí" tohoto všeho... a smradi, pouliční buřiči, flákači či jiní provokatéři.. mají tak akorát "právo" držet hubu, učit se, pracovat a poslouchat své rodiče i jiné "dospělé". Drzost, zparchantělost a nevychovanost už není "demokracie", ale chaos i mrdník, který není ani v zájmu Turecka, ani v zájmu jiné země kdekoliv na světě..!
  • U nás nejde o urážky prezidenta ale o zoufalé reakce lumpenkavárny která se mstí za nezvolení cizáka Šlafenberga a třese se před Zemanem kde cítí, že by jim mohl "utnout tipec". Což již dělá.
    • Kolik těch tipců už utnul a hlavně komu?
      • ŽÁDNEJ,ALE TO HŇUPŮM NEVYSVĚTLÍŠ *1* *1* *1* *2*
        • Já o několika tipcich vím, ale ty utnul sám sobě.
          Třeba když zkurvil Hovory z Lán.
          • Nebo když v Bruselu káral, že si tam dal řízek a že chutnal jak bubble bum (bublinková p*del) *1*
            • Super, koukám že ty blbe děláš i do angličtiny. Já myslel že to je ass, ale díky, že vím ty ubožáčku, že je to bum. Tak to se mi na zkoušky bude hodit. Ale ty už by jsi měl jít do bum debžo!
            • Jedinej hnup siroko daleko jsi tady jen ty, zEmane. *7* *3* *14*
  • A Eu,USA mlčí bejt to Rusko už pindají.A co tohle to je taky vpořádku?:Saúdskoarabské aktivistky bojující za právo řídit vůz budou soudit jako teroristy.
  • Tak fajn, demokrácie po česku. Za řvaní na prezidenta mediální podpora, za tykadýlka, 6 knedlíků v první cenové. To je rovný metr pravdoláskařů! Jinak zlodějů a vrahů, protože kdo schvaluje vraždy je sám vrah!
    • No a mám se snad postavit na hlavu, že si 20% gaunerů a slaboduchých obyvatel této země zvolilo na hrad toho ožralého dlaždiče z Vysošiny na hrad? Tím snad přestal být dlaždičem a ožralou? Zatím jsem to nepozoroval.
      • V tom případě měl khárl prd o 10 procent méně, takže 10%. Tak to nic moc zmrdečku.
      • Ale ty ho dělat nemusíš, ty jsi trotl!
      • Tak to jsem klidný ty blbe, že ty se máš na co stavět. Mimochodem, těch tvých 20% už někdo tady řešil, tak ze sebe nedělej trotla!
  • U významných spojenců USA, v Saudské Arábii se za urážku královské rodiny stínají hlavy, ale v našich ani západních médiích se o tom nedovíte. Turecko je teď u spojenců k vůli dohodě s Ruskem v nemilosti a tak se budou postupně a stále častěji objevovat zprávy (i vyloženě lživé) kritizující jakýkoliv krok tureckých úřadů. Je dost možné, že se už ve jménu "lidských práv" roztáčejí kola další barevné revoluce na svrhnutí zlobícího spratka Erdogana.
    • To je sice pravda, ale i Turecko je součástí zločinecké NATO!
      • a jak to souvisí? snad jen tak, že je každý dobrý, pokud podpoří světovládu USA, i kdyby doma jedl děti k obědu
        • Souvisí to v návaznosti na předchozí příspěvek. Ale jinak jsi to pochopila, tak proč se ptáš?
    • kdyby byl svržen, bylo by to v pořádku, podporuje chalífát a žene ženy do středověku...
    • Asi by se Ti tam žít nechtělo, kdy mocnář je autoritativní osoba, kde je to i nábožensky silně podbarvené. Pokud je tam demokracie a vzhledem k snaze Turecka se zapojit do evropských struktur, tak jsou jejich kroky trochu zvláštní, které do Evropy nepatří. Pokud se do čela státu dostane autoritativní vůdce, tak proti němu je demokracie slabá, protože oni ji ohýbyjí, jak potřebují. Jedinou obranou je odvaha lidí svobodně se vyjádřit a v případě dalších voleb, pokud je vůdce připustí, mu nedat šanci. Proto je dobře, když se lidé kriticky a svobodně a pokud možno ve slušnosti vyjadřují vůči politikům, protože to je jediná naše povinost být vůči ním podezřívaví a upozorňovat na problémy, které ta daná osoba má... A náš prezident jich má opravdu hodně.
      • no to vidíme, tu šanci vyjádřit se, vyměníme jedny lumpy za druhé lumpy a každopádně jim na dlouhá léta zajistíme za naše peníze dobré bydlo a pak můžeme přispívat na chudé děti, aby měli ve škole oběd, protože daně sežerou námi zvolení a jejich kamarádi.
      • Jasně, metaná humanitární vejce jsou výrazem slušnosti. a pravé demokracie. Blijící a fackující ministr, další ministr tahající se s pussynkou na veřejnosti, ač je ženatý...na ně nikdo vejce neházel, na ně nikdo demonstrace nepořádal, jim nikdo červené karty neukazoval a denně zaručeně pravé průzkumy neorganizoval. Proč ohýbáš demokracii, svobodu, morálku, když jsi sám takové amorální prrase?!!! *12* *16* *12*
  • Ještě že je u nás taková svoboda, pro všechny ty červenokartičkáře by nebylo ve vězeních dost místa. Nejvíc jim vadí, že pan Zeman řekl pravdu o 17.11. 1989.
    • Ale zase na druhou stranu toho 17 listopadu 89 lhal jak když tiskne.Ale furt lepší než ten rakouskej imbecil!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit