Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čest straně dělníků a rolníků.Nanic se nezapomnělo. I když nebylo vše super moderní,žili jsme a neživořili. Kdo se tenkrát práce nebál,mohl si za přivýdělek k platu dovolit více a mít více, než dnes. Měl úctyhodné stáří a život odpovídající za odvedenou práci. Chudáci dnešní mládež.A proto vezměme hole a žeňme tu holotu za lepší zítřky, ni krok zpět...
    • ono na tom neco bude
      hul mám slepeckou ale ta asi nebude to pravý ořechový ono by to chtelo spíš nejakej palcát s kovanýma hrebama a pořádne tupýma aby to víc bolelo
    • A jakpak se ta strana jmenuje?
      • hádej
  • Ten kdo stojí na chodníku, nemiluje republiku, hop hop hop!
    • zapomel jsi dodat pred kauflandem :D
  • Ty jedna kráv jedna kobrhel, ty hajíš vrahy? Ty nevíš ty svině, kdo to byl a co udělal vlastnímu národu stalin? Kolik dětí nechal popravit taky nevíš? Národe, co se to děje? A ty kravko kabrhelová, nepiš píč....
    • hele co se do ní nazouváš jak do svých křusek dyt je to pravda asi jsi zaslepenej když nevidíš co se sem valí za sračiny z polska to je druhá čína už to chápeš a delaj to jedine markety nic víc smrt marketu radši si zaplatím o 14 korun víc než abych žral sračiny markety stejne maj za vinu že lidi nehorázne tloustnou víte kde nejvíce najde tlustých lidí v Krachlandu a kolem krachlandu
  • Já chci také posílit svůj kapitál. Jak se to dělá ? *1*
  • Je to nejlepší TV, dívala jsem se na Žena za pultem. Všecko tenkrát v obchodech bylo, to byl život! Ať žije Lenin a Stalin a Husák!!!
    • Ty kráv jedna kobrhel, ty hajíš vrahy? Ty nevíš ty svině, kdo to byl a co udělal vlastnímu národu stalin? Kolik dětí nechal popravit taky nevíš? Národe, co se to děje? A ty kravko kabrhelová, nepiš píč....
    • No, asi nebylo ))))) ale den starý vlašák byl tenkrát o třídu lepší, než dnes právě vyrobený )))) a to platí o většině potravin.
      • to máš pravdu když si dneska dám bramborový salát tak je prekyselenej tvrdá zelenina takže jsem si řekl udelám si ho doma a taky jo do týdne jsem si udelal a bylo 100% lepší než ten vyrobenej ale ted téma televize na ČT se nedá koukat celý den není tam vubec nic a berou za to poplatek za nic to je to stejný jako politici,jdou do vazby a pobíraj prachy za nic to je to stejný práce žádná a prachy sypejte se zprávy na čt ani nekoukám vždy je tam jedna reportáž o česku a vše pak už jen zahraničí a uroven moderátorek to je fail oproti prime tam je uroven o necem jiným a reportáže podle toho taky odpovídaj a neplatí se nic spíš mi to připadá že zachvilku přidraží poplatek za TV aby meli aspon na obleky na ČT a to nemluvím o čt 24 proč vlastne tenhle program beží aby nám rvali do hlavy celý den tu samou zprávu aspon tak 60x Tv barrandov fandím víc jak ČT tý spíš vubec ale barrandov tam aspon nekdy neco je a stále se vyvyjí dyt je stále jeste mladá a každá televize musí projít peklem ohledne sledovanosti atd ale čt je v pekle pořád a nic se nedeje žádná novinka proste nic čt by mela zrušit poplatek za TV sami si škodí lidi jen tak na oko odhlašujou TV kvuli poplatku a stejne čumí já čt vubec nepotrebuju koukám na zahraniční TV v české jazyce nebo aspon s českými titulky me to nedelá problém ale aspon mám na co koukat a poplatek taky neplatím za TV taky jsem jeden z tich co jsem jen na oko odhlasil zaplatím si na rok programy za 2300 a jedu dál když si to spočítám tak me to vychází levnejc než koukat na čt bez ničeho
        • nekdo se do me nazouvá asi nejakej nadrblej ČT posluchač ale dyt je to jedno když nekdo se nechá jen tak pro nic zanic okrádat od čt a rozhlasu tak to je vaše vec do toho vám nemužu mluvit ale spočítejte kolik vám veme za rok čt a rozhlas jestli by se to nedalo investovat do nečeho lepšího

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit