Přejít na výpis diskuzí

Ty německý kolaborante! Nadávají politici Schwarzenbergovi. Druhý Hácha?

25.10.2011 8:18
Danica Klein 59 příspěvků

Předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg přijal nominaci TOP 09 na kandidaturu na úřad prezidenta republiky. Již v srpnovém rozhovoru pro Týden uvedl, že jako první svůj úkol v křesle prezidenta by viděl budování co nejlepších vztahů s Německem. Jeho proněmecká angažovanost se nelíbí politikům ostatních...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jenom hloupý národ si zvolí za ministra zahraničních věcí cizáka, potažmo němce. A poté
  očekává zázrak.
  • czech-.diote -- rusoite -- chceš nečasobeneše ,nebo liBiji Klaunovou , nebo lavrova ?
   vždyť vy bémové si neumíte vládnout - co vlastně chcete --nebo ODS lob ministra -OK
   ani pro Evropu ,ani proti evropě

   těším se až budete mazat ze Schengen prostor ---- nepatříte do EU ---ano je to tak
   ----------------------------
   u Schwarzenberg Karla se koukni na životopis a potom soudi
 • Rozhodně horší než tan co ho momentálně máme by kníže nebyl. Když nic jiného tak nerozkrádá státní kasu
  • Pane kníže, běžte již do důchodui. Vždyť míte energie již jen na to spaní.
 • Tož chlapi hoďte už toho starého prďocha do salámu stejně se nehodí k ničemu s podravem tvůj ujo.
 • Bohužel já jsem toho názoru,že v tomhle má pravdu.A sice vzdělaný lid v minulosti mluvil německy ba i česky.Co náš 10 mil.národ může dělat plný cikánů a různé východní svoloče?Francie a Anglie nás prodala v Mnichově.Beneš utekl do Anglie a po válce jsme platili jako mourovatí.Do 5.5. jsme měly nahrbené hřbety a pak hurá do odboje.Myslíte si,že tento národ má ve světě úctu?Proto přišel zákonitě rok 1948 a zase špatně.Němci krom Hitlera byly vždy přínosem pro Evropu.I moje babička,když jezdila za I.SV do Rakouska,kde byl nasazen tak říkala,že bylo dobře.Byly jsme velký státní útvar a teď jen kecáme a jsme prdítko,které schlamstne opět Rusko a nebude to jednoduché,protože jsme považováni za zrádce.
  • Jsou však i menší (na počet obyv.) země, kde nikomu do zadku nelezou, ale ani se netváří
   že všechno vědí nejlíp. Viz. CH, N, Švédsko, Dánsko atd.
 • To by byl prezident ! Neumí mluvit, potřebuje sebou nosit zásobu plenek na inkontinenci a mobilní postel aby náhodou při jednání nezachrápal a neupad..
 • Hej slovanéještě naše země žije! Ale jak dlouho? Poněmčení Českého národa už tady několikrát bylo. To, co se snaží starý politik nám tady natlouct do hlavy je absurdní.Nám jako národu to nepřinese nic, ale jemu by to teoreticky nějakou tu miliardu v majetku přineslo. Viďte pane kancléři presidenta Havla a jeho přátel. Tady majetky se též skouleli do klína, a nejen Vám.
 • Všem rudomodrým kainovským žlučovitým sockám, na této mucholapce uvízlým:
  Nic jiného, než úplná adresnost volebního systému, nepomůže:
  Čím byl ve skutečnosti Listopad 1989? Dovršením Února 1948. Tehdy byl uloupen majetek za biliony, avšak „revoluční" (neústavní) cestou. Tak si to soudruzi a jejich „prognostičtí“ superagenti oposmluvně „zlegalizovali“ pomocí jednorázové, účelové a umělé „strany modrého ptáka“ a „oranžového levého padělku“ namísto bývalé ČSSD. „Lůze" rozdali kuponové knížky, vrátili zničený majetek několika přeživším restituentům (včetně ochočeného mouřenína Havla). Teď rafinovaně svádí všechno svinstvo střídavě na ekology, restituenty, pokrokáře, eurofily, finančníky, katolíky, (ne už na tajné spoluhráče z KSČM) a každý volič je jim dobrý v jejich absurdní opofrašce: „Každý chvilku krade pilku“. Ohánějí se"standardní parlamentní“ kleptokracií (superagenta a opravdu, ale opravdu vlastizrádce Pružinského, která je pro něj „opravdu tím nejlepším možným řešením“). Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly (TGM). Proto projekt: "Právní stát" na Seaplanet: http://www.seaplanet.eu/index.php/souvislosti/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-je-spoluvlastnictvi-oban-nikoliv-koist-politik dále „Demokracie jako náboženství“ Andrease Poppa na Seaplanet: http://www.seaplanet.eu/index.php/souvislosti/vzdlavani/330-andreas-popp-o-demokracii-novem-naboenstvi
  • Staré pořekadlo zn: každý chvilku tahá pilku. Ale zřejmě pisatel sám krade , nebo si už nakradl, tak mu ten termín uvízl v hlavě, že s ním kazí starou moudrost. Jinak jeho svádění na ty co nám vládnou je správné. Vždyť Kožený,Pitr, Krejčíř, Bakala,Řebíček, Topolánek, Nečas, Dalík, Němcová, P.Sobotka, S.Gross, Špidla a pod, jsou přece všechno bývalí komunisté, kteří si listopad 89 připravili jako dovršení února 48. Takové konstrukce a bláboly může vymýšlet jen někdo s IQ =tykve.
  • Už by to chtělo něco nového, a s argumenty.
 • Ukazuije se,že po revoluci bude nutno všechny lumpy,kteří tuto zemi zbídačují a zrazují odporážet na katovských mučírnách.Aby budoucí generace neskončili v kolonii Západu,zvanou Česko,je třeba všechny vlastizrádce odporážet co nejkrutěji a bez jakéhokoliv slitování.
  • Jsi určitě komunista, když máš takové vražedné choutky.Komunistická strana se měla po roce 1989 zakázat. Bohužel Havlovo nejsme jako oni a to je ten výsledek
 • Klaun Šáša na hrad? No je mě to celkem jedno, myslím že tenhle švejkistán už stejně nemá co stratit na svém tragickém renomé.. ALE laskavě nesrovnávejte čestného člověka, tím myslím pana presidenta Háchu, s těmito dnešními darebáky. Kdo chce může si zjistit (a nebo lépe to dávno ví) že president Hácha nebyl v žádném případě kolaborant a zrádce českého národa, byl to hrdina který dělal co se dalo aby aspoň zmírnil utrpení protektorátu BuM pod nacistickou zvůlí, a to bohužel platí i ve srovnání s Benešem který raději před nacisty utekl.
 • pro novináře.... Jaký kolabozant - žádný --- vždyť je to němčour jako poleno.. no němčour -- rakušák....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit