Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby se ne něj oficiální autority vysr.li a nechali ho blbnout,tak ho to za chvíli přestane bavit. Je to důkaz toho,že tenhle režim ja stejně debilní,jako ten Husákův.
  • Sakryš, on přece tvrdí, že ten popel našel v kontejneru. K tomu jste se nedočetli? Nebo čtete jen nadpisy? Jesli se popele takto krematorium zbavuje, tak by jste mu měli spíš poděkovat, že na to upozornil. Sice divným způsobem, ale upozornil. Vadí vám obrazy z popela, ale popel na skládce ne. Jděte do háje.
    • Tam jde o to, že havrani jsou tu od toho, aby se o ten popel "nějak" postarali a on jim leze do zelí a tím jitří rány. Je to podle mě pořád znesvěcení hrobu, byť by se nacházel na skládce. Pokud ho tam havrani vysypou, je to pozůstalýma uznaný jako konce porcesu a jsou smířený, ale když ho vhrabe nějkej pseudoumělec jen proto, aby se zviditelnil, to by mě taky jako pozůstalýho na-ralo.
      • Jasně, ale stejnej paragraf můžeš aplikovat na popel na skládce.
  • To Petr, pro tentokrát jsi to napsal správně i když jsi to někde okopíroval, ta výstava "Boddies" je morbidnost první třídy za kterou bych autora zavřel, ale je to jen výplod kapitalizmu kde se obchoduje i s mrtvolama.
  • Jde o to kde ten popel sehnal. Jestli dokáže , že v kontejneru, tak ho nemůžou soudit za tento přestupek.
  • Jiz na pohled ten pan pusobi dojmem pomatence. A zlociny, kterych se jeho teroristicka skupina dopousti, dojem jen potvrzuji. Uz davno mel sedet bud za mrizemi nebo v blazinci, aby nemohl skodit obcanum. Nekteri hlupaci si holt pletou svobodu s dzungli. *16*
  • V dřívějších dobách lidé chovali úctu k mrtvým. Pamatuji nápis na hřbitově "Mrtvým klidu přej, hroby v uctivosti měj." Ale to zvrácené materialistické uvažování redukovalo člověka na pouhý stroj, byť složitý. A kdo není primitiv a trochu se zahloubá do anatomie, fysiologie, psychologie, musí být naplněn úžasem, jak je to účelně a důmyslně "konstruováno" s nějakým cílem, který neznáme. A že to všechno vzniklo pouhým náhodným vývoje? A stačí zahloubat se trochu do kvantové fyziky a najednou tam mizí rozdíl mezi obvyklým chápáním hmoty a spirituality. A ukazuje se, že základem není hmota ani energie, ale informace z níž se energie a hmota tvoří. Ale co to tady píšu, materialisté přece mají jasno...
    Ale zpět k tématu. Jestli Týc skutečně tvořil "umělecká" díla z lidského popele, tak je morbidní zrůdnost. Asi jako když si nacisti nechali dělat z lidské kůže stínidla na lampu...
    A ta výstava "boddies"? To je morbidní zrůdnost a dívat se na to chodí jenom lidé úchylní.
    No ale když si lidé nechají z kůže zvířete ušít kabát nebo boty, je to v pořádku?
    • Týc je ovšem něco jiného, tam je snaha využít popela k vlastnímu zviditělnění, je to teď taková móda,dělat něco "kontroverzního" za každou cenu, taková "recese". Už ten b_b Černý si na tomhle udělal jméno s růžovým tankem, tak proč ne další v_l, který si myslí, jak není originální. Ano, semafory byly vtipné, atomovka ve zprávách taky dobrý, ale už propad touze každou chvíli vyprodukovat něco originálního a nemá na to. Zbytečně práská do koní a inspirace, líná mrcha, ne se hnout.
    • Byl jsem an výstavě Bodies, dostal jsem se tam vlastně proti své vůli, kdy mě "přinutila" přítelkyně. Původně jsem si taky myslel, že je to jen nekrofilní zvrácenost, ale musím se autora výstavy zastat. Jsou to perfektní, naprosto úžasně názorné preparáty s takovou informační hodnotou, kterou jinde nenajdete a vůbec to nesnižuje úctu vůči mrtvým. Naopak, je to vkusné a vůbec ne senzační, jak implikují sdělovací prostředky. Dokonce by mi ani nevadilo, kdyby mě někdo po smrti takhle "zneužil", považoval bych si to dokonce za poctu. Kdybych to na vlastní oči neviděl, tak bych se teď taky nechápal.
    • Ač jsem pilně studoval marxismus /nebo snad právě proto/, nejsem materialista ani idealista - zastávám názor,že hmota i myšlenka jsou věčné,nezničitelné a existují současně. K lidským ostatkům žádnou přehnanou úctu nechovám. Respektuji však lidi, kteří mají na věc jiný názor, je ostatně dán křesťansko - židovskou kulturou, v níž jsme vychováváni a z níž pramení naše mravní normy a počínání Týce, které je vedeno pouhou snahou se zviditelnit, považuji za odsouzeníhodné. Jeho panáčci na semaforech se mi líbili a fandil jsem mu - bylo to vtipné,úsměvné a funkci semaforů to nenarušovalo. Nechápu,jak se nad tím mohl někdo pohoršovat. Ale tohle je něco docela jiného. Upřímně řečeno, kdyby na ty své blbůstky použil popel z mých předků či příbuzných, ani to by mi to tak moc nevadilo. Ale to, že použil popel anonymní, což se může dotknout každého, komu na rozdíl ode mne na těchto věcech záleží, považuji přinejmenším za nemravné. Koneckonců trestný čin výtržnictví spáchá ten, kdo se "veřejně nebo na místě veřejnosti přístupném dopustí hrubé neslušnosti nebo výtržnosti" - a jednání pana Týce skutkovou podstatu tohoto trestného činu bohatě naplňuje a "flastr" by si zaň plně zasloužil !
      • Souhlasim s vami, az na zlocin se semafory. Co znamenaji symboly na semaforech je dano dopravni vyhlaskou. Mocici obcan tam neni. Pokud nejaky zlocinec svevolne zmeni symboly na jine, ohrozuje ty, kteri se chovaji, jak si vylozi zmenene symboly, na zdravi nebo zivote a pripravuje je o mozne odskodneni v pripade urazu. Tak se muze chovat jen zcela mimoradny gauner. *16*
  • Je to blb který nemá co dělat, kdyby byl zaměstnán nevymýšlel by nesmyslné hovadiny.
  • když se můžou oficiálně vystavovat mrtvá lidská těla na výstavách typu "Bodies" a dělá se tomu reklama i v tv, tak proč by nemohl někdo vytvořit obraz apod. z lidského popela? na co si tady zase hrajeme? va nezapominejte, že žijeme v nejateističtější zemi na světě!! *12*
  • Umělec? Adolescentní klacek je to. At´ si hraje s popelem svého fotra, či dědy. Když vychovali takového...
  • Máš pravdu zůstaneš vo.m a nikdo ti nepomůže.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit