Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hradní pán je kleptoman a banda jeho učňů se dohaduje koho obětuje, protože ty jejich průsery jim Radek nechce tolerovat. Bohužel asi půjde od válu a zavládne mafie ODS, ČSSD a TOP09. Měla by přijít revoluce ale ne sametová a těmto hovadům zkonfiskovat majetek a pozavírat. Prodali národní poklad (ve zlatě) na který se skládaly naše babičky a pořád mají málo. Ještě by měli prodat korunovační klenoty. Jsou to vyvrhelové českého národa.
    • Fascinuje mne., jak někdo furt podsouvá ČSSD, že je jedna ruka s ODS a TOP. Kdo sledoval politiku poslední roky, tak ví, že jsou to úhlavní nepřátelé - na život a na smrt. To, že se dohodnou někde v obcích na nižších úrovních, vůbec nic neznamená. kdo drží tuhle vládu u vesla? Snad ČSSD??? Jsou to VV, takže nemůžou tvrdit, že do bratrstva kočičí pracky nepatří...
  • Nevim co kdo ceka vzdyt nikdo prece nedela neco jen tak pro dobro ostatnich to je utopie nedelam to ani ja na lidi je potreba tvrda ruka a ne demokracie
    • Ano, máte pravdu, jeden takový tady již byl jmenoval se Adolf H. žádná demokracie, ale tvrdá ruka. A byl to lump.Připadá mi, že pí. Kočí je spíš nemocná paní, která kecá a dělá se zajímavou, ne , že by se v politice nedělali lumpárny. Ale pokud tuto paní sledujete podrobněji v poslední čas, tak toto je jednoznačný výsledek.
  • Řekl bych, že to chce obout holiny vzít si vidle a jít ten Augiášův chlév vyčistit včetně parlamentu i senátu. *7*
  • Je to děvka prodejná a jako s takovou by se mělo s ní zacházet. *9*
    • O Kočí už se ted nehraje. Její kariéra skončila. Daleko horší je to, co tu dělá ODS... Zrušit a rozpustit.
      Na druhou stranu Bártův projekt je taky mimo jakoukoli myslitelnou realitu, takže ve vládě a v parlamentu nemají co dalůět ani ODS ani VV
  • Co by se stalo kdybyste všeho nechali a chytli se pořádné práce!!!!!!
  • Jen tak dál ...... prostě nechápu jak takovou bandu můžou vůbec lidi volit !!
    Proboha příště LIDÉ BDĚTE !!
  • Kdyby se vzal z každého kraje jeden sedlák,tak by to vedli rozhodně lépe než tahle banda.Mohli by se konečně věnovat svým koníčkům (ovšem za svoje).HLAS NÁRODA.
  • Jen jak se na Tluchoře podívate co vidíte? Já jak koukám tak já nic.
    • Já vidím *12*
  • S Tluchořem seděla Kočí v přímém přenosu tenisového utkání. Už to mlátilo do očí.
  • iDNES nejede už nějakou dobu, na aktualne.cz zrušili diskuzi pod stejným článkem, copak že se to tady děje? *3* *3*
    • Konec MAFRY, ODS a VV. *1* a konečně bude v tomto státě o něco lépe...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit