Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdybyste se tady na Tischcali podělali i s Jéglem, tak volby vyhraje ANO. 

  • Bohužel Česká republika je prolezlá stovkami tisíc nepřizpůsobivých přistěhovalců z východu, kterým jsme důvěřivě dali občanství a kteří si zde volí své proruské zástupce, zastupující jejich primitivní zájmy, proti zájmům českých občanů tj. Okamuru nebo Babiše

    • kde začíná východ , řeka Morava nebo za Rokycany_?😎

      • mun.go

        Podle Pražáků začíná východ hned za Kolínem a dál už je Asie ...

  • Když odhlédneme od faktu, že premiér je podezřelý z praní špinavých peněz, únosu a dotačních podvodů, je to ten nejhorší a nejméně schopný politik, kterého ČR zatím měla. Kdyby ho nedržel nad vodou Miloš, a spousta cizích peněz, tak už tenhle přistěhovalec dávno hraje s Rathem dámu  a těší se, až ho za 15 let pustí. 

  • Už to lhaní, žvanění, sliby, pomlouvání a další výkřiky opozice přineslo plody.. A možná i přineslo rozum do řad občanů,kteří na to nenaskočili.

    • Také doufám, že spousta voličů na sprosté lži agenta Bureše naskočí...

    • Rozum to přinese jen těm, kdo ho mají, naštěstí český občan nikdy nebude volit imigranta a ruskou mafii vydržovaného bývalého konfidenta.



    • Rozum to přinese jen těm, kdo ho mají, naštěstí český občan nikdy nebude volit imigranta a ruskou mafii vydržovaného bývalého konfidenta.



  • Nu čo, čo, v piatok sa napečú koblihy, k temu dajaká "múdra" z Lán a bude dobre.

    • Taková lahůdka: Greta Thunbergová vyzvala Číňany, aby se vzdali tradičních hůlek a chránili stromy!

      A odpověď je poučná a vtipná: Číňané naopak požádali Gretu, aby se vrátila do školy, kde může zjistit, že hůlky jsou vyrobeny z bambusu, a bambus je tráva!

      Číňané také vyzývají Gretu a její přátele, aby si neutírali zadek toaletním papírem, protože to jsou stromy.

      Velmi poučné pro naší opozici,zejména ODS a TOP09.

  • dzixy

    Domnívám se, že právě dost nemorální chování opozice je důvodem toho, že jak Piráti, tak ODSka a spol. ztrácí body a budou ztrácet i hlasy. Nemorální divadlo, kterým by chtěli vyhrát volby zbystřilo pozornost voličů, kteří by si přáli slušnější průběh kampaně. Vytahování z pytle "zaručené pravdy" a podezřelá argumentace vůči hnutí ANO a Babišovi se nelíbí nejenom voličům ANO, ale i těm, kteří ještě dnes neví komu dají hlas. Věřím, že jsou rovnější, než naše opozice na čele s bývalým feťákem Bartošem a nicneříkajícím a přesto ukecaným Fialou. 

    • No - kdyby šlo o mě, tak raději volím bývalého " feťáka" , než soudruha, agenta StB...

  • Kdepak, zachrání je objektivní, nezávislé a nezaujaté zpravodajství Tiscali.

    Už jej sleduje skoro 15 lidí. 

  • Jediným volitelným subjektem zůstává ANO

    • vanhorne

      "Jediným volitelným subjektem zůstává ANO" 

      ANO, take jsem konecne dospel ke stejnemu nazoru. Zklamala mne laska, zradil mne svet. Volim Babise, ten nikdy nezklame. Nelze a nekrade, proto HO budu volit, abych mel aspon nejakou radost a bylo mi lip. Long live the King Donut!  http://imgway.cz/s/4E07 

      https://www.seznamzpravy.cz/clanek/babis-si-poslal-400-milionu-korun-pres-offshorove-firmy-tvrdi-pandora-papers-176215#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=l6DBewc8Z7A-202110031719&dop_id=176215&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

      • "Investigativní web" - to je jistě důvěryhodný zdroj informací...

        -----------------------------------------------------------------------------------------

        A propos - jak je to vlastně se synem ing. A. Babiše - v současné 

        době údajně na nějaké klinice "skrytého ve Švýcarsku s diagnosou 

        schizofrenie" - o tom "investigativní web" hlášku nevydá? 

        • Ostatně - jak se dočteme u F. Villona:

          NUZOTA Z LIDÍ LOTRY ČINÍ

          A VLKY Z LESŮ ŽENE HLAD...

          ----------------------------------------------------

          Nepochybně - i nuzota ducha... 

          • Kde si tohle zase okopíroval ty špíno lidstva ? 

          • jaka pravda , není horší chudoby než chudoby ducha a to je přesně o tom ksindlovi burešojc , pokud věděl že je syn tak nějak méně svéprávný (a to není) tak jako otec nenamočím svoje děcko do nějaké špíny , a že špinavec ze slovači jí má pod sebou až až je bohužel věc kterou někdo nechce vidět .😎

            • Tady pořád syn, ale že gauner Bureš nemluví o dalších potomcích? Ti jsou taky zralí na Krym? V tom jeho podvodu taky figurovali. Kdyby ho nedržel ten povala z Lán, tak už Bureš sedí i s Efkem.

  • Okamura  a komouši  

    = zcela bezpáteřní - ti se spojí třeba i s těmi  Marťany...

    Koryto je koryto...

    Těm vůbec nejde o voliče - jen mají plné huby slibů, stejně jako koblihář...

    • Jediné, s čím lze ve Vašem opět žlučovitém příspěvku souhlasit je to konstatování, že koryto je koryto.

      A to bez výjimky pro všechny kandidáty. 

      Nebo chcete lhát, že ostatním kromě Okamury a komoušů jde o voliče?

      Jistě 8. a 9. října. Potom jsme jim společně, Vy, paní Koloběžko i já naprosto ukradení. Napříč stranami a hnutími. 

      • ok ale jak to pak dopadá na tebe?pokud je u koryta všehoschopný ksindl , který "rozumí všemu" tak se můžeme dočkat i jinších věcí , třeba podojí český stát místo EU  . Koneckonců už se tak děje a ty prašule chybí jinde , nebo ne? Normálně pracující se ve stabilním státě se má mít dobře a ne že bude živořit a vyrábět jednoho miliardářského vykuka za druhým a koukat jak jednotlivci kradou daně , které mají sloužit všem . Oni ty daně nejsou jen těch oligarchů co nám tu vyrostli tak nějak nezdaněně , platí to na celém světě.😎

        • Ještě je tady jeden všehoschopný, teď je na rekreaci v Lánech. Jen ať je tam, volby se obejdou i bez něj. Všechno zařídí Prasáček, Nejedlý a Mynář.

          • mam dojem že tam už je spočteno , to bude foukat vítr až se pekelná díra otevře😎

      • Jindřichu, můj příspěvek vůbec není žlučovitý...

        A už vůbec nelžu...

        • dzixy

          A už vůbec nelžu...   😂😂😎

          • Přesně tak - nelžu...

    • josef.chmela

      No jasněěěěěěěě. Zdivočelým účelovým koalicím jde především o voliče. Ti, kdyby neměli uzákoněný plat poslance, by funkci určitě dělali zadarmo jen pro voliče. Cha, chááááááá. Koloběžko! Ty jsi magor.

      • Chmela, ty jsi ale blb. O čem jsou podle tebe volby? Nejsou náhodou třeba o vodním pólu?

      • Já reaguji na titulek...

        Kdo se s jakýmsi hnutím StBaka Bureše se může spolčit...

        Již několikrát jsem napsala, že by naši " zákonodárci" měli mít pouze průměrný plat bez jakýchkoliv náhrad...

        A že po volbách politici ztrácí paměť ...

        Pepo, jestli je tu někdo magor, tak věř, že já to nejsem...


  • Bez koalic: Drtivé vítězství ANO, SPD druhá

    TOP 09 mimo Sněmovnu


    Agentura STEM zpracovala taktéž model, který nezohledňuje koalice, ale odhaduje možný volební výsledek, pokud by strany kandidovaly samostatně.

    V tomto modelu by drtivě vyhrálo hnutí ANO, kterému bylo dalo svůj hlas 28,2 procenta voličů. Druhou nejsilnější partají ve Sněmovně by se pak stalo hnutí SPD Tomia Okamury s třinácti procenty.  Samostatně by se nedostala do senátu TOP 09. Se svazačkou Pekarovou

    nebýt  podrazu soudruha  Rychetského senilního staříka tak by situace vypadala úplně jinak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit