Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To má za to, že byla drzá a odmlouvala. *14* *5*
  • by se mnela dostat k podnikateli Janouskovi. Justice ma ted volne terminy , tak mu to zostrili na vrazdu. Tu prejetou tamanku myslim.Tak uz aby nacvicoval na velke scene nejaky ten exitus . Pochopitelne pouze do osvobozujiciho rozsudku.
  • jakmile je nejaky cesky pry podnikatel obvinen z nejakeho podvodu , jedno jakeho stylu , je z nej okamzite podle nekolika nezavislych lekaru na smrt nemocny mrzak kteremu zbyva par hodin zivota. Ale kdyz ho zazracny doktor , klimatolog , ekonom , svetovy politik , no proste nej vseho zazracne uzdravi amnestii , je hned po umirani. Tady to nebude jine.
  • Tak ji dáme azyl,co si počne Tymošenko sám s prachama.
    • to ,je .................že ,nemysleli na zadné vrátka ,,odejít pryč
  • Hlavně že si pan prezident shrábnul všechen majetek,malá domů,no divokej východ je nebezpečnej,musím volit Karla,ten dobrák Zeman by nás tam leda tak přifařil,chraň nás pánbůh a všichni svatý !
    • Vol si koho chceš, já a moje rodina volí Zemana, a je nás dost !
  • to jako do konce života?
  • Vlastizrada a spřažení se se zemí zločinu USA se musí potrestat a to právem, zaslouží si to !!
  • No tak to bude v kriminále na doživotí potřebovat mnoho robertků a nebo se bachaři sami o tu její k u n du postarají.
    • Jak tvoje mama?
    • hnusák
      • to ,,je
        takovych je zde v ČR HODNĚ
      • Je to tutově komunista.
  • To se zas Západ pose*e. Naše jelita už chystaj kampaně.
    • Komunyska
      • ha poznal jsem tě švarcekocoure...
  • Jen co dostane doživotí oni jí vykurýrují *1*
    • Komouš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit