Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že jsou komunisti sekta vrahů, to ví celý svět. Jenom několik vypatlanců zde si myslí, že si toho nikdo nevšiml.
    • Proč jen si při slově sekta vzpomenu vždycky jen na náboženství?
      • Protože máš místo mozku rudé lejno, soudruhu.
        • ... náboženství všeho druhu je metla lidstva *16*
  • Pan soudruh BILAK je proti té bábě S KARAVÁJEM NA KEBULI mírumilovný charakter... STRYGA z čertova chututoru *16*. Ta basetla bude mít v Pekle extra kotlík, sama pro sebe, v Hitlerově křídle.

    A Duka, přestanou se chechtat a klepat si na čelo, nebo i katolíci poznají, že smrtí vše končí a přestanou od nich zakupovat za reálné majetky a zdroje opce na nereálno, až nebude vůbec nic.. tedy ani to nereálno. A hlavně nebudou ti abonenti, že? Takže reklamace církvi nehrozí do doby, kdy nebude vůbec nic - ani ta církev, ani oprávnění.... dokonalá židovina *1* *2* *15*
  • Zázrak!Havel vstal z mrtvých!!!!
    • saša promopro u koryta


      http://www.image84.cz/sasa-pasa-vondra/
  • Jedině náš veloký soudruch Putin dokázal ve skafandru na dně oceánu oběvit nerezový příbor z doby kamené. To esče žádný Ameryčan nedokázal a proto jsou ticíc roků za Sovjetama!
    • du na tebe člene


      http://ateo.cz/i/6833/
  • Jako předseda dobrovolných hasičů z Horní Dolní vyzývám Vatikán o vyslání armády z důvodu nelidského chování hraničícího s odpíráním základních práv a svobod na našeho hospodského, protože nám už nechce nalít a to je pouze 4:56. Smrt diktátorovi!!!!
  • My zapomínáme, že Rusáci i Ukrajinci jsou jedna banda !
    • Tymošenková má lepru chytla jí od Juščenka!
      • Lepra je nemoc komunistů.
        • Já jsem vždycky říkal, že Kristus byl první komunista. Proto na lepru pomřely i davy křižáků včetně jednoho katolického jeruzalémského krále.
        • to je neštěstí tak máme po ministru financí....i po ministryni spravedlnosti... a chytli to od Tymošenkový
  • Nastává vzkříšení,prý se má probudit i Havel jděte ke třem urnám!
  • Až chcípne poslední komunista (a nebude to dlouho trvat), bude se na této planetě docela dobře žít. KLDR si jako odstarašující příklad ponecháme.
    • Ja bych jim k tomu vychcipani ''trosku'' pomohl. *3*
      *1* *1* *1*
      • Dejte 500.- a já vám tu sebevraždu rozmluvím, soudruhu *1*
  • jakmile ti jednu dobytku tečko vypálím, budeš si mne pamatovat do smrti ty špíno tátových koulí, nepřej si mne,,! *16* *16* *16*
    • No,ja mam napad:Milerad si ji od tebe misto pana tecky necham vypalit. *3*
      Pak neco komunistickej dobytku uvidis. *16* *16* *16* *16* *16*
      • Myslíte vypálit starou "ran(č/g)erskou" značku z teresiánské doby? RB = relegatus bohemiae? Ale před tím se obvykle uřízlo ucho, nebo nos, aby slušný člověk viděl, s kým se potkal.... *16* *16* *16* *16* *16*
  • Tymošenková má lepru a chytla jí od Juščenka!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit