Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pozor - tady něco nesouhlasí.
    Zemřelo 71 lidí - to je pěkná blbost - vždyť to byli jen rusáci. Tak jací lidé, kde je máte?

    Nás mnóógo - co je to nějakých 71 kusů.
  • Je to tragedie a pisatele, radoby vtipnych prispevku, by si meli poradne nafackovat...
  • ukrajinské letadlo vyrobeno 48 kusů.tři zřícené.rusko je už skoro všechny stáhlo z provozu z důvou poruch motorů.
  • A tohle se nám jebe do voleb - Putinův bordel na kolečkách
    • A důkaz?
      • Důkaz???? - dřepí vám na hradě.
        Jak jinak by se tam to dementní rozpadající se prolhané, křivácké, sebestředné...... vlastizrádné prorusácké NIC - vrchní olizovač putinovy řiti dostalo.
  • Jsem zvědavý, co bylo příčinou havárie. Myslím však, že to není technickou závadou, ale lidským faktorem. Zda chvilkovým lajdáctvím nebo záměm škodit, uvidíme.
  • Radši by si měli všímat vlastního bordelu a ne se starat o to jak protlačit mezinárodní NULU na prezidenta.
    • když z Tebe padají taková moudra . . .
      • Jsi blb. Každý, vidí, jak to v současném Putinově Rusku vypadá - vši a cholera.
        • No já tam pravidelně obchodně létám, tak že vím že kecáš, ale dobrý pokus blbe.
        • vanhorne
          "vši a cholera."
          Vodky v pizdu. nyet?
  • Je to smutné, letadla padají všude. Když havaruje auto, tak to lidé často přežijí, když ale spadne letadlo, tak nikdo nepřežije.
  • Nás mnógo.
    Rusáci jejich "technika" a chlast - vražedná kombinace
    • i na tebe dojde
    • Pro zapamatování: Antonov je firma ukrajinská!!!
    • ano jsi blb ani smrt to nezachrání
      • Blb jsi akorát Ty a navíc placený Putinem. *11*
        • No to že změníš nick ti od blbosti taky nepomůže *1*
  • Hornoplošníky mám rád - křídla nepřekážejí ve výhledu a z podstaty konstrukce musí být letoun ovladatelnější a při letu stabilnější.

    Bohužel v tomto případě si to cestující a posádka příliš dlouho neužívali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit