Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kroupa přišel, protože musel, když už to rozmáz. Ostatní ta blbost nezajímá. Všichni vědí, že půl miliarda u dalíka neskončila, musel tuze platit, aby měl aspoň nějaký vejvar. Ale u koho to skončilo, to je jiná. Buď na ně policajti nemůžou, nebo je to betelně přikrytý. Takže dalíka nejspíš zavřou, ale ty prachy už nikdo nepovolaný neuvidí...
  • KIMCID
    topol ke zdi
  • Jediný způsob jak zlodějům sebrat majetek je,znárodnit ho a čert vem celou demokracii která je u nás jen slovo ale fakticky není praktikována,pouze u vyšších vrstev ze kterých je 90% zlodějů.I justice zde pracuje na objednávku a to chtějí kárat komunisty jaké to byly hovadaa a sami jsou tam kde oni.Víte jak se to říká,,,,příjde čas a zúčtujeme spolu,,,lídé bděte,náš čas příjde,nejsme stádo kolem kterého brousí oligarchové,politici a různé jiné živly a vždy jim utrousí drobek aby jim zavřeli huby.Snad se této vládě něco podaří změnit navzdory pitomcům jako je Kalous,uslintaný kníže,na Laudáta je škoda slov,Korte to je genetický zázrak,sloučenina blbosti s pitomostí a arogancí a ještě zmutované etc-c..Fuj,hnus,stydím se za to že jsem čech.
  • Toto je výsměch české společnosti, hlavní podílník všech zlodějen za svoje funkční období bude jako svědek, a né jako druhý obžalovaný? Kam kráčí české soudnictví? Holé péro s kurvama u Berlusconio bazénu a výlety na nemovitosti v Toskánsku, za ukradené peníze tomuto státu Řebíčkem ? Kde to sakra jsme? Toto je panoptikum nejvyššího kalibru. Citace vlastizrady z Wikipedie:
    Kvalifikovaná skutková podstata je dána tehdy, jestliže je trestný čin rozvracení republiky spáchán členem organizované skupiny, nebo je jím způsobena těžká újma na zdraví nejméně dvou osob nebo smrt, škoda velkého rozsahu či závažné ohrožení mezinárodního postavení České republiky, případně je-li spáchán za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu. V těchto případech již hrozí trest odnětí svobody na 12 až 20 let, popřípadě navíc i propadnutí majetku.[1]
  • Mirek Topolanek.Certifikovana znacka s tradici.Je to vyhlaseny hnuj vesch hnoju.Odpad spolecnosti.A ted si predstavte ze takovy vypatlanec prednasi na soukrome vysoke skole.A ti jsou pry radi ze jej tam maji.Nova doba jeste par dni a bude prednaet Kajinek nebo vyhlaseny pedofil.Mirda bude vedouci pedagog smecky spinavcu.
  • To se mi snad jen zdá? Topolánek bude svědčit? Už jenom jeho jsoucnost jest faleš sama!!!
    Barták také bude svědčit. Haj.lík, který si také říkal o miliony? Vy si děláte snad V´V !!!
    Tato údajně Rés Pública je asi totálně v rozvratu, protože jinak to není možné!
  • Výslechy tohoto typu a těchto lidí jsou naprosto zbytečné,budou vypovídat zhruba toto:je to už velmi dávno a proto si téměř nic nepamatuji,dále-pokud je mi známo o žádný úplatek p.Dalík nežádal a navíc ani nemohl protože neměl pověření jednat za vládu ČR a další bláboly vysokoškolsky vzdělaného ex premiera-hnus-.Nic nového pod sluncem.Z toho vyplývá, že bude pro nedostatek důkazů osvobozen.Vrána vráně oči nevyklube a navíc je ve hře ještě docela podstatná věc a to kdo bude tu kauzu soudit vzhledem k ne-úplatnosti našich soudců.A daňový poplatníku ty vše zaplať a život jde dál.
  • Komedie pro hlupáčky..........jen věřte *1*
    • Nyní hodně podezřelých využívá možnosti u soudu nevypovídat.Proto je spousta procesů jen pro srandu králíkům.Proto po revoluci by měla být možnost u soudu nevypovídat ponechána.Ale v takovém případě by hned byl delikvent odlifrován na katovskou mučírnu,aby ho katovský mistr učil zpěvu o jeho lumpárnách.Toto navrhované by soudní řízení značne urychlilo
  • Ten bude zatloukat,nic si nepamatovat a jen já muzikant". *16* *16* *16* *16* *16* *1*
  • Teď trošku odlechčení,tak jsem si koupila po dlouhé době club keksy-opávia a s chutí mi vlastní kousla do kekísku.....nó...a....málem...jsem ..se poblila...ono jsou už spančované i tyto vynikající dobrůtky ...no potěšpánbů...tuto mládež...která.tyto hnusy , ...bude muset jíst.To se těm amerikánům moc nedaří vyrábět hnus, chutí mi vlastní budu doporučovat,
    aby to vyváželi do zahraničí,přeji demokratickému bratru,hodně úspěchu ve vytváření hnusu a ještě k tomu použít jinou značku,toto si mohou dovolit jenom u nás.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit