Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 350€/mesic/osoba + ubytovani zdarma, doklady ze jsi ze zeme kde se valci nepotrebujes od kud jsi a jmeno si nadiktujes na hranicich jaky chces....NIKDO TO TAM NIJAK NEOVERUJE (ostatne ani nema jak) . Pokud u tebe najdou v telefonu fotky/videa jak mucis znasilnujes zabijis pravdepodobne si s tebou popovida policista ten to zapise a k vseobecnemu prekvapeni te posle dal do evropy... *3* *14* slunickari MAM VAS ZA TO RAD JAK JSTE TO ZARIDILI *14*
  • Bába se zbláznila.
    • spíš je na drogách a zhulená taky *15*
  • Zbabělci to jsou a ne urchlíci. Jejich bratři za ně bojují a oni se jdou dovolenkovat do Evropy a zrovna jako náhodou do těch nejbohatších zemí, kde...... "létají ti, no holuby, přímo do úst...co já se takovou zemi nahledal, ale bohužel, všude se musí, makat" (Sůl nad zlato, chytrý princ Milda Kopecký)... Mildo, bohužel, všude ne. Stačí být správně nebílí a ve svých 25 si tak 10 ubrat a budou o tebe pečovat jako o dítě.....jenže, i ten na první pohled milý "Chucky umí bodnout"...svou sociální opatrovnici a to hned několikrát....tak, jak jej to učili bratři v kuklách z IS, či jiné "umírněné bratrstvo opozičníků"...Takže, za mě, islamisty do Evropy nebrat, jinak nastane občanská, rasová a náboženská válka. Vsaďte se. *16* *16* *16*
    • A o ni amíkům v zásadě jde!
  • To se ti to Merkelová rozdává z cizího, co?! Ale, jak dlouho? Tipuji, do voleb.... *14* *14* *14*
  • Merkelové nevěřím nic. Je to zrůda. Matka židovka, otec pastor..už to je pecka. V mládí nadšená dederonská svazačka a dnes? Dnes vede křesťanské demokraty...to je ale výsměch, naprosto všemu. Kam vítr, tam plášť. Bolševik v mládí, navždy bolševik. Nevěřím ji ani ň! *12* *16* *12*
  • Nechtěně, ale přeci jsem sledoval TVH a diskusi prestituta, Černocha za Úsvit, afrického senátora za socany a langšádlovic babiznu za TOPku. Prestitut neumožnil Černochovi dopovědět ani jedinou větu bez skákán do řeči. Africký Hasan - lékař měl problém se vůbec česky vyjádřit, a langšádlovic mařena si mlela tu svou topáckou hatmatilku naprosto o ničem a o všem dohromady. Nestranné moderování TVH si můžete rovnou škrtnout. Hnus. *12* *12* *12*
  • Je libo či nutno zvětšit penis?......volejte Sobotku,v případě nespokojenosti s výsledkem,jste se dovolali šmejdům *15* ......testováno na lidech
  • Ježibaba Merkel se dočista zbláznila.
  • Uprchlíci dostali pořádnou nakládačku po obtěžování žen v ruském nočním klubu.

    http://svobodnenoviny.eu/uprchlici-dostali-poradnou-nakladacku-po-obtezovani-zen-v-ruskem-nocnim-klubu/
    • Putin za to může vy šašku
    • Duševně nemocnou a nemožnou Merkelovou je potřeba neprodleně včetně těch bruselských ignorantů izolovat a proti uprchlíkům/migrantům je potřeba použít sílu.
      Jinak to prostě nepůjde, to velí zdravý rozum.
      Politici jsou jen figurky v moci pohádkové říše.
      • Merkelová není duševně nemocná ,ale lumpácká rajda,která chce dostat Česko a Polsko do státních bankrotů a pak zabrat pro Němce ,za dluhy Česka,Sudety a tu část Polska ,která do konce války patřila k Říši.Pokud Češi včas nevybijí zde vládnoucí lumpy tak se se Sudetami brzy rozloučíme.Potom i se zbytem Česka.Češi pak skončí odporaženi Araby ve stávajícím Izraeli aby zde nepřekáželi Němcům a Židům v rozletu.
  • pod pojmem "zranění" si mám představit nebohé ISIS bojovníky? no ty je třeba léčit prvořadě..... a ještě mám to chápat tak, že osvobozování Alepa je pro místní utrpění, kdežto pohyb mezi setnutými hlavami a kamenovanými ženami za vlády ISIS byla příjemní rekreace?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit