testovaci text

Diskuse pro Článek

Učitelé dostanou přidáno 15 procent, rozhodla koalice

11. 9. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Platy učitelů se od začátku listopadu zvýší o 15 procent, platy ostatních zaměstnanců ve státní správě o deset procent. V pondělí se na tom shodla vládní koalice, oznámil na twitteru premiér Bohuslav ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 6

napsat komentář

Neil Armstrong (inkognito)

2 souhlasí, 3 nesouhlasí

Tak soudruzi přispěvovatelé - diletanti, má li mít pedagog po 27 letech od změny režimu důstojný plat, tak určitě to nejsou drobáky od soc. demokratů.
A za druhé, Nejvíce mne rozesmál blb Krákora. Současný důchodce si 40 let přispíval na důchod 100,-Kč měsíčně a teď za to pobírá 15.300,-Kč ? 100x12x40 = 48.000,-Kč !!! To se vyplatí !!!
12.9.2017
vlákno reagovat

dzixy (inkognito)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

I když "přidávání úplatku" ve formě zvýšení platů je socialistický předvolební trik, přece jenom je pravda, že nemělo to být naprosto plošné. Ze zkušenosti víme, že na státních institucích nesedí vždy praví odborníci, a také ne vždy stejně ochotní a pracovití. To samé i u učitelů. Na druhé straně zase dávat do ruky ředitelům právo rozhodovat o tom, kdo se bude mít, a kdo jenom přežívat, by bylo riskantní, protože již nejednou se prokázalo, že ne všichni ředitelé jsou spravedliví. Proto se všichni snaží, aby zvýšení nebylo jenom tak na vůli ředitelů, ale aby zvýšení bylo v nárokových tabulkách. Ale že zvýšení si jistě zaslouží všichni, tak o tom nejsem přesvědčen, vyjma kantorů. Nezávidím jim dnes tu jejich práci, kdy ve škole má větší právo žák a rodič, než sám kantor. A jistě ne překvapivým je, že si polepšili také samotní poslanci a všichni státem hrazení funkcionáři státní správy.
12.9.2017
vlákno reagovat

jura (inkognito)

8 souhlasí, 1 nesouhlasí

před volbama jde všechno, zrůdy
11.9.2017
vlákno reagovat

j (inkognito)

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

Komunisti taky slibovali "šťastné zítřky" a kdo tomu nevěřil, toho poslali do uranových dolů a tam se mu "vyjasnilo".
12.9.2017
vlákno reagovat

Krákora (inkognito)

6 souhlasí, 2 nesouhlasí

Kolik procent dostanou přidáno důchodci?
11.9.2017
vlákno reagovat

dzixy (inkognito)

6 souhlasí, 1 nesouhlasí

Bohužel, chceš-li dostat přidáno, musíš se odstěhovat do kterékoliv "západní" země. Zde se mají důchodci tak, že přežijí. Jak, nikoho nezajímá, protože ti, co o tom mají rozhodovat již "své jisté" mají. No a není košile bližší než kabát?
12.9.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.