Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jana84
    Už jsem to psala v několika diskuzích a napíši to i sem. Vůbec se mi nelíbí, že výhrou jsou vypláceny z daní slušných lidí. Je to okrádání s požehnáním státu a těm cca 400tis.lidí je to úplně šumák. Jen kdyby by jim někdo vlezl do bytu a ukradl jim peněženku.Řvali by jak pominutí. Ale tohle jim nevadí. Peníze z daní mají jít na smysluplné věci. Výstavby silnic, oprava nemocnic, důchody atd. A ne je vydávat za pseudo výhry. 
    • Wolfcastle
      HLvně vypláceno je z peněz nás všech a přitom komu jsou vypláceny je TAJNÉ v USA i v soukromé loterii znáte výhrece tady ne KLidne múže hlavní ceny vyhrávat úředníků manželka a nikdo se to nedoví!!! Tahle lotýnka SMRDí
  • Kdy už bude tento zku...ný čobol v base? Nakradl toho málo? A ten trouba z Hradu ho podporuje.
  • Stále pozoruji, že mnoha lidem není jasné, o co jde a nazývají soutěžící lidi bonzáky.
    Pochopte už jednou, že pokud v soutěži zadáte do systému FIK, tak prozradíte (nabonzujete) asi tak stejně, jako když dnes napíši, že je čtvrtek roku 2018. To, že je na účtence uveden FIK zamená, že účtenka už je v systému daňové zprávy zaevidována. Takže si klidně takové účtenky registrujte a třeba štěstí sedne i na vola. Nikoho tím rozhodně nebonzujete. Snad jedině ty, kteří by si udělali nějaký svůj falšný systém, který by na účtenky psal nějaký vymyšlený FIK.
    Hlavně se mě neptejte, jaký má pak taková soutěž smysl, když tam registrujete to, co už daňová správa má. Já to nevím.....

    "Fiskální identifikační kód (FIK) je identifikátor potvrzující, že správce daně zaevidoval tržbu na základě původní datové zprávy. Je to několikamístný unikátní kód generovaný servery finanční zprávy v řádech sekund po obdržení datové zprávy o tržbě."
    • pane podporovateli-udavači, kdy váš guru megazloděj Bureš ukáže své účty při každém detailu jeho obchodů ? masakrovat malé podnikatele, to by mu šlo a tydýti jako vy mu slouží za užitečné blby
      • Jak vidno, tak některým blbcům nestačí ani tak podrobné vysvětlení, které jsem napsal. Takže hloupá paní Lacinová, ne aby vás napadlo si dnes vzít v supermarketu EET účtenku a zaevidovat ji na webových stránkách. Tu vaši tržbu chtějí zatajit, tak ne abyste ji nabonzovala!!!


        Babišovy firmy samozřejmě své tržby nepřiznávají a všechny zatajují. mají na to zákonnou výjimku, kterou si Babiš dokázal prosadit do zákona. Ale je to tajný dodatek, takže o něm ví jen pár vyvolených.

  • Ten aktivní koblihář by měl být přeci jen oceněn, zasloužil by si řád bonzáka roku.
  • Co to je účtenka? Nikdy si žádný papír u pokladny neberu na co mi taky bude.
    Český človíček by chtěl nejlépe všechno zdarma bez poctivé práce a takto to dělá Babiš.
    Toto je přesně jako pyramidová hra. Kde se berou miliony na výhry, samozřejmě z našich daní.
    Babiš stále a pořád okrádá slušné a pracovité lidi.
    Babiš je u mne zloděj. Už vrátil podvodem získaných 50 mega? Těch 50 mega je jenom kapka v moři a co ještě nevyplavalo na povrch ani neznáme.
    Ukradnout 50 mega, jiný by už dávno bručel za katrem.
    • Jaký je rozdíl mezi losem, který si koupíte a losem, který obdržíte zdarma?
      • především tím, že cena která je vyplacena výherci je z peněz daňových poplatníků
        • Tak to už smrdí závistí. 🙂


  • Nejhorsi je aktivni blbec...
  • Dávat tolik energie do nesmyslů, které ve světě už dávno skončili fiaskem vypovídá jak takový manažer - ekonom - podnikatel pohlíží na český stát a jejich občany.
  • přes 4 tis účtenek?? By mě zajímalo, zda si ho finančák projel zda je také zdanil...aby nakonec nedopadl tak, že kvůli hamty hamty si ho finančák nepodal...lidi nerozumím Vám proč toto podporujete
    jo a když jde přihlásit i cizí účtenku.....tomu říkám spravedlnost...to může udělat jen chudák
    Lidi přestante podporovat STBka Bapíče
    • huculka
      Proč by ho finánčák projížděl? Proto, že obchází odchody a vybírá papírky z popelnic? Nebo že mu to sbírají všichni známí a on to přes počítač nebo mobil zadává do systému?
      • Wolfcastle
        No hlevně by ho měl projet jestli všechny utracené peníze ZDANIL a pak aT dokazuje že mu ty ůčtenky někdo dal že to neplatil on.... :D
  • Zaregistroval jsem již přes tři stovky účtenek - a ani ťuk.

    To se nedivím, že takovéto rybaření již mnohé omrzelo.

    Dotáhnu to na tisíc, pak končím.
    • dobře ti tak ubožáku..podporuješ svinstvo
      • Nic o tom nevíš.
  • Na vyfocení si premiér a ministryně v demisi najdou společný čas a navíc to tam všem třem moc sluší. *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit