Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... sééru na vás na všechny a jdu za Simokou, čmuchnout si k jejím připochcanejm kalhotkám a zapařený prdelíí, to bude pošušňáníčko, to mě bude dělat dobře, možná mě nechá i líznout :)))
  • islám! Zatím. Musíme se ještě moc snažit. Jinak nás tady chátra ze člunů sežere.Už tak si dovolují dost. Pokud chválí akci v Berlíně není třeba je šetřit. Ale řezat a ponižovat. Kolik lidí třeba dnes musí kvůli nim do služby aby bránili klid a pohodu. A tento klid je třeba jim odebrat. Nemohou polehávat na kavalcích a vymýšlet kraviny.Musí být pořád ve střehu kdy a odkud to přijde. A že to musí přijít je jasné. A pak bez lítosti vyhnat do nákladních vagonů a ven z EU. Klidně k nim přidat i darebáka Halíka nebo proradnou Šabatovou.
    • ... píše se lépe "z člunů", dál tvůj klasický výblitek nečtu, tvá omezenost/tupost je bomba :)))
  • Koukám, že siamská dvojčata blijec pitomec a Simon, dvě palice a jedno tělo nebo obráceně, to nám Simon, ten teplej blbec nechce zdělit, tady na Tiscali řádili až do rána..hi..hi.. *1* *1* *1* ..
    • ... neukoukej se, primitiv jako ty bude vždy pro mě póvl, tvá tupost je bezkonkurenční :)))
      • ... jsem moc rád, že debílek ihned poznal, že dostal další facku od inteligenta, čau, blbe :)))
        • ty se sám biješ?
  • https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/vyhrana-diplomaticka-partie-vladimira-putina-8066
  • ... kolik tun švestek se letos urodilo v Simonově?
  • A kolik spadlo za rok rusákům letadel?
    • ... důkazem, že demence je hlavním návštěvníkem zde, je 10 samohlasů za pár minut :)))
  • řeknu jenom toliko, rok 2017 by měl být rokem lidí, kteří používají zdravý rozum. Bude třeba vyhnat hulibrky jandy a další vlastizrádce, zamezit příchodu bubáků a tím ochránit svobodnou republiku. Dle mého názoru, když hlupáci v bruseli budou trochu soudní, tak to může fungovat , ale bez bubáků. V opačném případě a protože jsou kolaboranti zatím v menšině, tak dáme boxink. A to jim v příštím roce ukážeme v praxi a nedochovanec to stejně nezmění.
    • ... nikdo nečte dementa :)))
      • jsi šapirova řiť ?
        • ... jak jsi omezený, se pozná podle mnoha indicií, např. zbytečného slova "tak", balíku :)))
          • Ty kluku ušatej,mám mladou ženu, ale ráno ti odpovím. Ok ?
            • ... tvá omezená představivost vždy pobaví :)))
        • ... jsi pro legraci :)))
  • ... sééru na vás, jdu si čmuchnout k zapařený prdeli Simony, to bude to pravé pošušňaníčko :)))
    • ... pokaždé, když píšeš stejné sračky, se ohromně potěším, jak jsi zdeptán svou ubohostí :)))
  • bijec pitomečků umí počítat do 8 *1*
    • ... narozdíl od tebe jsem si to neohlasoval, primitive :)))
      • 8
        • ).(
          • ...ano svůj :))
            • ... za třetí tečkou ti schází mezera, bezmozku :)))
          • 5
            • ... věřím, že znáš i číslo 0, fajn popisuješ svůj postupný úbytek IQ, gratulka, blbe :)))
            • 4
            • ... jsi primitiv, kterého s radostí přenechávám jeho demenci :)))
    • ... užij si inteligenta, blbečku, v roce 2017 se retardy zde nebudu zabývat ani minutu :)))
  • ... událostí roku 2016 je, že jsem k impotenci navíc oplešatěl a Jourová mě nechce :)))
    • ... IQ 8 :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit