Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako chápu, že "soužití" Židů a Arabů je historický tisíciletí trvající problém. Na obou stranách bylo mnoho křivd a příkoří. Ale stejně kdo dal Izraeli právo útočit na sousední suverénní státy s tím, že prý má nato jakési pochybné právo? Co kdyby Německo střílelo na území České republiky rakety s tím, že by varovalo Českou republiku ať mu je nestřílí zpět? (ne žeby se podobný přístup v minulosti neděl) Takže jako soused se smí vloupat ke mně do domu "a to je prý v pořádku" ale já nesmím vpadnout v obraně do sousedova domu a dát mu přes h..bu? OSN by mělo dát Izrael do mezinárodní izolace dokud se nebude chovat slušně vůči svým sousedům. Všem rovné práva a podmínky.

  • Chudák Sýrie!! Před nedávnem jsem mluvil s člověkem, který v Damašku strávil mnoho let jako pracovník jedné české firmy. Mluvil o Paříži oblasti o přátelských a spokojených lidech, o šťastném životu obyčejných lidí......Dnes? Riuny, vyhnanci bída a utrpení!!! Ve jménu koho a čeho???

    Střelnice a výcvikový polygon pro Rusy z Putinova, americké Kačery, Izraelce, Turky, Íránce  a jiné "nositele demokracie a svobody."

    Zločin proti jedné zemi lidu jedné země v přímém přenosu - a hyeny dokonávají dílo........R.I.P. svobodná Sýrie.

    Bezpohlavní OSN by mělo udělat jednu věc - všichni cizinci z území Sýrie ven, Všichni syřané z celého světa domů a nechat je zvolit si svou cestu. I když se nebude líbit Rusům, amíkům, izraelitům, íráncům a Turkům.
    Ať o budoucnosti Sýrie rozhodnou syřané. A bez kvičení - co když zvolí jinak, než se líbí nám??!!.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit