Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    Jako dobrý. Do telefonu se mi nikdo dívat nebude. Do peněženky-pánské byste taky nikoho nepustili. Kromě toho jako moc nerozumím tomu, jakým způsobem to o mě něco prozradí. Protože jako já mám telefon na práci, takže někdo zjistí, že chodím do práce? Wow, Sherlocku. :-D Ale jako jestli má někdo na telefonu celý svůj život, tak prosím no :-D

  • pak se není čemu divit, že se děti mezi sebou posmívají za to, že má někdo horší telefon nebo oblečení. Dneska je strašná doba. My se snažíme dětem vysvětlovat, že jim nemůžeme koupit všechno, podle mě to není z výchovného hlediska správné a hlavně na to ani nemáme peníze. Bohatě stačí, že má syn chytrý telefon, který jsme mu dala po mě a pro sebe jsem si objednala iPhone z https://www.f-mobil.cz/mobilni-telefony__os_apple-ios :-) .

  • Nemyslím si, že je rozumné lidi soudit podle telefonu. Já si kupuji vždy levnější telefony, protože pracuji manuálně, tak nechci aby mě pak mrzelo, že jsem ho rozbil. Nebo tedy jsem to tak dělal. Teď bych chtěl koupit telefon, který by byl trochu odolný a vydržel mi tak delší dobu. Máte zkušenost? 

    • No, jestli se můžu podělit o svoji zkušenost, tak ty odolné telefony podle mě moc nemají smysl. Dřív jsem pracoval na stavbě, tak jsem si koupil takový ten CAT. Vydržel všechno, ale pořád se zasekával a po nějaké době byl nepoužitelný. Místo toho jsem si tedy nakonec koupil iPhone a z https://www.mobil-cz.cz/ jsem si k němu objednal takový odolný obal. To je podle mě lepší kombinace.

    • Já jsem také prostřídala více telefonů a chtěla jsem pak něco odolnějšího, tak jsem si koupila odolný telefon, který má zesílený rám a sklo a ten už mi dokonce i několikrát spadl na zem a pořád perfektně funguje. 

      • A softwarově? Není ten telefon pomalejší než klasické telefony? Právě jsem tohle už od někoho slyšel, kdo měl takový bytelnější telefon. Kde jste ho koupila? 

        • No to vůbec ne právě. Já jsem ho vybrala na stránkách https://www.comfor.cz/ a nakonec jsem si v Praze začala přímo na pobočku. Ty mají i v Brně a Ostravě, to jsem našla když jsem se dívala, kde mají prodejny. Jako za sebe můžu říct, že mají super přístup a dokáží poradit. 

  • Žijeme v informační společnosti a využíváme všeho dobrého, co nám digitalizace a internet věcí přináší. Má to samozřejmě také své stinné stránky a náklady. V mnoha oblastech.

    Máme samozřejmě na výběr. Zpět na stromy, ke kalkulačkám, telefonním budkám. Angličané říkají - nemůžeš jablko mít a zároveň ho jíst.

    Tak je to i s novými technologiemi. Zachycují, evidují, ukládají a předávají informace. O všem a o každém.

    Daň z pokroku. Nebo spíš ? 

    • Souhlasím. Existují jisté přírodní, chcete-li vesmírné zákony, které je třeba respektovat a které lidé nemohou změnit, ač se o to často pokoušejí. A když míra narušování přírodní rovnováhy přesáhne určitou mez, tak Příroda, Vesmír, Bůh... zasáhne a lidé skončí na stromech a všechno začne opět znovu. 

      • Je moc dobře pro každého z nás, že lidské konání má limity a do všeho mluvit nemůžeme. Trocha pokory neškodí. 

    • aby se daň z pokroku nezměnila v ránu do rozkroku

      • zajímavý nick ten "stratokumul"... Tak mne napadá, jestli bych se neměl přihlásit pod nickem "cumulonimbus"...😀

  • mun.go

    Isopropylalkohol + utěrka z mikrovlákna = záruka čistoty a zabezpečení před chemickým šmírováním. 

  • "přineste vzorek moči ,stolice a spermatu" ,"a slipy by nestačili pane doktore" ,tak nová doba místo slipů dotykový telefon🙂.V každém případě pokud se soudruh prezident chodí učit do Číny lidové demokracii a podobné manýry - kredity zavede EU  ,( když to Německo si tak kvituje s tou Čínou(aby ne když přeprodává jejich výrobky))tak se máme na co těšit .K tomu kontrolu aut - pohybu a domácí dobíječku - kontrola možnosti pohybu a je tu velký brácha jak vyšitej.

    • mun.go

      ... nestačily ...

      • jojojo , oprava iy

  • Další námět státu, nebo podobným strukturám, ke "kontrole" spoluobčanů...

    • J

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit