Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechť ve svazku zůstanou.Ani jeden mi není sympatický.V objetí pojdou.To jim přeju.
  • a pambíčkáře stáhnou, o tom není pochyb. Kandidát jakože profesor je studovaný člověk. Je dobře že prosakuje jeho myšlení o pomoci těm přivandrovalcům z gumových člunů. Není žádný uprchlík. Je pouze náš nepřítel. Pokud se kandidát k nepříteli obrací čelem, je to jen dobře. Abychom se nedivil. Třeba kdyby byl na Hradě Hloupý Karel, jejda to by si tady banda rajtovala a plundrovala naši kasu. Miloš není žádný myslitel, ale navenek je perfektní protivandráckou ikonou. A tak to má být!
  • Prosím černoprdelníky a bláznivé starosty aby domluvenou koalici udržely až do voleb. Tam 10% nezískají a slušní lidé se alespoň zbaví dvou bezvýznamných pidistraniček a jejich darmožroutů. Opravdu, držím palce, i u nohou.
    • Z vás plně čiší rusofilně-komoušské nadání.
      Nebyl jsem, nejsem ani nebudu voličem těchto dvou stran, ale rozhodně jsou v parlamntu stravitelnější než různé zločinecké partičky jako KSČ(dnes se směšnou příponou M) a mnohé další- viz oranžový porcelánzub, okomoro tupomůra, .....
      • Pane,zmenšete počet skleniček.Pak nastane tříbení.
  • svatí se spojí třeba s ďáblem jak známo. ostatně jako vždy.i za komunistů se jim nic nepříčilo.fuj,fuj,fuj.ani hlásek si nezaslouží čuňata.pardon-Čunci..s Kalouskem v čele.Nebo už v cele?
    • Pane,nechal jste se unést záští.KDU+STAN-to není Kalousek.Ten se opět posunul o pozici zaručující úspěch zase dál.Stáří knížete mu dalo šanci,ale ne politický rozum.Rozumní by ho ve volbách měli vynulovat.Tím i jeho lži před televizními kamerami.
  • Drahoš především není stravitelný pro obyčejné lidi. Tváří se a chová jako Všeználek. Všechno zná, všude byl..někde i dvakrát. Není to můj kandidát!
    Stejně nevolitelný do Sněmovny je i Kalousek z TOP09 a nic neřikající Fiala z ODS.
    • Drahoš je ale kandidát nabouchaný znalostmi.Proč by je tedy neměl stavět na odiv.Vědom si svých kvalit odmítl politickou nominaci KDU+STAN.Obyčejný lid si právě takové kandidáty vyhledává.Protože dosáhnou tam,kam oni ne.Očekávají,že v jejich prospěch.
  • Čunek má pravdu.
    Starosty lidé budou volit ve svých obcích, ale do parlamentu ne.
    Místečka u korýtek nedostanou, spojit dvě strany a myslet si, že dostanou více jak deset procent mohl vymyslet pouze ten co nemá zdraví rozum, všechno je pouze boj o moc, je to moc smutné jak je lidský druh omezený.
  • bezregistrace
    Vydrž Prtka vydrž ...
    • Myslím,že jsem trochu světa znalý.Kam ale chlapče míříš s tou výdrží,to je mi záhada.Že jakoby Čunek,nebo Bělobrádek?Nebo jsi přepanákoval.
    • Jen ať vydrží, ta koalícia... Prosím, prosím..

      *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit